Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: agazoom
2012-12-29, 17:38
Nad morzem z psem :)
Autor Wiadomość
autre 

Mój labrador: śliczna blond Nela :):*
Wysłany: 2011-08-17, 23:47   

mam nadzieję że masz rację choć boję się że jak będziemy na miejscu to nas straż miejska będzie ścigać:/

milka556 

Mój labrador: Zefir i Amore
Wysłany: 2011-08-18, 13:27   

autre, nie wiem jak jest w innych miejscowościach, ale w Kołobrzegu i okolicach wszędzie obowiązuje zakaz wchodzenia z psem na plażę, chyba, że jest tablica, która informuje inaczej czyli tzw. 'plaża dla psów'.

autre 

Mój labrador: śliczna blond Nela :):*
Wysłany: 2011-09-04, 19:37   

jakby ktoś chciał wiedzieć... nie miałam żadnych problemów z wchodzeniem na plażę z Nelą... w Chłapowie gdzie się zatrzymaliśmy nie było żadnych znaków... za to we Władysławowie natknęłam się na kilka zakazów ale były bezsensowne bo przy kolejnym wejściu na plażę (może 100metrów dalej) takich zakazów już nie było.... z resztą z obserwacji innych właścicieli psów widać było że nie są przestrzegane te zakazy więc i my sobie darowaliśmy dłuższy spacer i wchodziliśmy czasem wejściem przy zakazie i nikt nie zwrócił mi uwagi a nawet niektórzy się zatrzymywali i mówili że Nela jest śliczna i w ogóle fajny psiak z niej:P zwłaszcza jak leżała obok 4-miesięcznej córy mojej przyjaciółki :) ...

dlatego jeśli ktoś się wybiera w te rejony to bez obaw można zabrać psa ze sobą... nawet w przybrzeżnych knajpach nie było problemu (a w gdańskuzdarzyło się nam że nel była obsłużona jak normalny klient i dostała miseczkę wody ;) )

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Wysłany: 2011-09-04, 19:40   

autre napisał/a:
za to we Władysławowie natknęłam się na kilka zakazów ale były bezsensowne bo przy kolejnym wejściu na plażę (może 100metrów dalej) takich zakazów już nie było....
najprawdopodobniej prowadziły na plażę strzeżoną
zakaz jest- ryzyko mandatu również ;)
ciekawi mnie tylko jakby to wyegzekwowali....

fiorino 
Moni & Baflo

Mój labrador: Baflo
Wysłany: 2012-04-26, 10:41   

Tysia napisał/a:
My jedziemy znów tutaj:
www.amberia.pl
Jestem na etapie szukania wczasów dla naszej trójki i powiem że to miejsce mnie zachwyciło :* Możesz napisać coś więcej o tej miejscowości?? Oczywiście najważniejsza dla nas jest możliwość plażowanie z psem, ale oprócz tego jakieś atrakcje??

Żółtaczka 
dylu dylu na badylu:)

Mój labrador: czeko Badyl
Wysłany: 2012-05-10, 18:55   

Hej ludziska! Ktoś wie jak z nadmorskim plażowaniem z psem w ŁEBIE?
Jedziemy na początku czerwca z Badem :)

karolinna15 

Mój labrador: Fiona
Wysłany: 2012-06-19, 18:47   

My w tym roku jedziemy do Mielna. Niestety bez Fiony bo mama się nie zgodziła ją wziąć, zostanie z babcią. Ale planujemy odwiedzić również Kołobrzeg bo to niecałe 40km od Mielna. Stąd moje pytanie (gdyż wiem, że kilka osób tu na forum jest z Kołobrzegu i okolic :) ) co warto zobaczyć, zwiedzić, gdzie pójść w Kołobrzegu?

Pikuś 
Ada

Wysłany: 2012-06-20, 14:41   

karolinna15, można w Kołobrzegu obejrzeć sobie latarnię i pójść na rynek ;) są dwa muzea jakieś wojskowe czy cuś (zawsze zapominam nazwę) Jest jakiś poligon na wylocie do Koszalina. :) można przejść się promenadą :) i to chyba wsyztsko z tych ciekawych ;)

karolinna15 

Mój labrador: Fiona
Wysłany: 2012-06-20, 15:06   

Pikuś napisał/a:
karolinna15, można w Kołobrzegu obejrzeć sobie latarnię i pójść na rynek są dwa muzea jakieś wojskowe czy cuś (zawsze zapominam nazwę) Jest jakiś poligon na wylocie do Koszalina. można przejść się promenadą i to chyba wsyztsko z tych ciekawych

Dzięki :)

Nitka 

Mój labrador: Hera
Wysłany: 2012-07-10, 13:43   

a ja jadę do Mikoszewa, ośrodek Bajka, z psem jak najbardziej, Pani pozytywnie zakręcona, mówi że na plaży psy są, wystarczy przejść kawałek od plaży strzeżonej i pełno psów. Ośrodek w cieniu w lesie sosnowym, droga na plaże przez las sosnowy 15 minut spacerkiem, jadę 04-08, zobaczę i opowiem :tak:

Bella
Gość
Wysłany: 2012-07-19, 12:30   

A był ktoś nie dawno w Bobolinie?
My byliśmy w 2005 r ale bez psa i nawet w sezonie było nie za dużo ludzi :):) była to typowa jeszcze wieś a nie miasteczko turystyczne
Później byliśmy w 2009 przed sezonem gdzie były pustki więc nie było problemu z chodzeniem z psem :):), ale przez te 4 lata Bobolin się zmienił nawet fajne wejście na plaże zrobili i już nie trzeba było na piechotę do plaży zasuwać i nie wiem jak jest teraz 3 lata później.
I gdzie jest i czy wogóle jeszcze jest plaża dla psów w Rowach czy Chłopach bo zawsze mi się te miejscowości myliły

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi