Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Padaczka czy spondyloza...?
Autor Wiadomość
aganica 

Mój labrador: Hermiona & Fiona & Love
Pomogła: 33 razy
Wysłany: 2008-11-08, 23:36   Padaczka czy spondyloza...?

Nie wiem gdzie się mam wypłakać , jest mi bardzo źle .Właśnie wróciłam z Hermioną od weterynarza .Stała się rzecz straszna bo..koło godziny 22-giej gdy schodziła z łóżka , po prostu przewróciła się na bok i nie mogła wstać , podrywała się na nogi ale natychmiast padała na bok .Moje biedactwo walczyło z tą niemocą , za wszelką cenę chciała się podnieść i znowu padała .Rzucało ją po całym pokoju /nie potrafię tego opisać/bo nie wiedziała co się z nią dzieje , podrywała się i padała .Rzyciłam się na nią i trzymałam przy ziemi by spokojnie leżała bo nie wiedziałam co mam robić , syn biegł po samochód , mąż się ubierał a ja wyłam z bezsilności .Hercia się szarpała bo chciała koniecznie wstać.Wszystko trwało /wieczność/ około trzech - czterech minut i minęło.Moje kochanie nie staciło przytomności , drgawek też nie miała ale wydaje mi się że to były typowe objawy neurologiczne .Pojechaliśmy do weta .Była jedynie niespokojna i osłabiona .Wet nie potrafił tego zdiagnozować .Stawia na spondylozę lub padaczkę .Pobrał krew na babesziozę / wykluczył/ , jutro jedziemy na krew badania podstawowe , będziemy diagnozować , jeśli nic nie wykarzą to ortopeda ma się wypowiedzieć /ewentualnie RTG kręgosłupa/ i EKG , USG.Bedziemy szukać do skutku .Hermiona dostała trzy zastrzyki , jakiś niesterydowy lek przeciwzapalny , coś przeciwbólowego , zespół witamin z grupy "B".Teraz leży i przygląda się nam , jest troszkę przestraszona całą sytuacją a ja umieram ze strachu .

mariel 
Magda :)

Mój labrador: Luna
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-11-08, 23:41   

aganica :tuli:nie wiem co napisać :o biedna Hermiona :tuli: trzymaj się, wszystko będzie dobrze :* :tuli:

Biedronka 
Hodowla Excellent Labs FCI

Mój labrador: Labradorki: Aszti, Osa,Scarlet, Didi i Erfin
Pomogła: 37 razy
Wysłany: 2008-11-08, 23:48   

aganica Jesteśmy z Tobą i bardzo mi przykro,że spotkało Was takie nieszczęście :tuli: .
Może to tylko niegroźny ucisk na jakiś nerw i nic poważnego.
Usciskaj bidulkę, trzymaj się!
MUSI BYĆ DOBRZE!!Pamietaj o tym!

aganica 

Wysłany: 2008-11-08, 23:53   

Ja wiem że musi być dobrze , nie biorę innej ewentualności po uwagę , jednak strach jest wielki , bo przecież to wszystko jest niemożliwe , nie ona , nie moja mądra i kochana Hermiona.Wiem że jestem egoistką , wiem że .........ale ja ją tak bardzo kocham , życie bym za nia oddała :cry:

ambird 
Ania

Mój labrador: Baster
Pomogła: 49 razy
Wysłany: 2008-11-09, 00:00   

aganica napisał/a:
Wiem że jestem egoistką

nie jesteś bo:

aganica napisał/a:
życie bym za nia oddała

Trzymam kciuki za Hermionkę :*
będzie dobrze :tuli:

Aulik 
Moje Czarne Słońce

Mój labrador: Graffi & Harry
Pomogła: 57 razy
Wysłany: 2008-11-09, 00:15   

aganica bedzie dobrze, musi byc!! macie siebie nawzajem i to Wam da sile..a tak w ogole to za tydzien sie zobaczymy i w gole nikt juz nie bedzie pamietal o dzisiaj :* :tuli: :tuli: :tuli:

aganica 

Wysłany: 2008-11-09, 00:30   

Nie wiem co będzie za tydzień , nawet nie wiem co będzie jutro .Narazie najważniejsze jest by wykryć przyczynę tych objawów i by zrobić wszystka aby się nigdy więcej nie powtórzyły.Dziewczynki zawsze o tej porze smacznie spały , dzisiaj obie leżą i obserwują .Nawet mała Fionka nie może spać ,jakby chciała czuwać nad starszą koleżanką. :(

agazoom 

Pomogła: 24 razy
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2008-11-09, 01:13   

aganica, Trzymaj się, będzie dobrze :tuli:

pati1503 

Mój labrador: BARI
Pomogła: 80 razy
Wysłany: 2008-11-09, 08:36   

aganica, :tuli: :tuli: :tuli: :tuli: :tuli: Trzymamy kciuki żeby nie bylo to nic powaznego :tuli: :tuli: :tuli: Trzymajcie sie dziewczyny :* :* :* :*

lemniscus 

Mój labrador: pepper
Pomogła: 49 razy
Wysłany: 2008-11-09, 09:13   

aganica, :tuli: :tuli: :tuli: :tuli:

zakonna 

Mój labrador: Tofik
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2008-11-09, 09:39   

aganica, Trzymam kciuki za Twoją kochaną sunię. Kochasz ją i zrobisz wszystko, żeby jej pomóc. Za Ciebie też trzymam kciuki. :tuli:

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2008-11-09, 09:54   

aganica, nie denerwuj się tak :tuli: ja wiem , że to łatwo powiedzieć a gorzej zrobić ale psy czuja Twoje nerwy i to stanu nie poprawia. Czy została wzięta krew do badań na biochemię ? i czy wet sprawdził poziom glukozy ?

Isia 
Wreszcie razem

Mój labrador: Cheri i Dacotka, a Morus kochany za TM [*]
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2008-11-09, 10:01   

aganica, :tuli: trzymaj się dzielnie. Oby szybko sie wyjaśniła przyczyna tych objawów. Trzymam mocno kciuki za Hermionkę. Musi byc dobrze :tuli:

betti 
Beata

Mój labrador: Gaja- DIA HABIL Marivet;Wera już za TM [*]
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2008-11-09, 10:13   

aganica, o jejku :tuli: Jak dzisiaj u Hermiony??

gosiak 

Mój labrador: Leo
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2008-11-09, 10:36   

aganica, :tuli: z nerwami poczekaj na wyniki badań :tuli: wszystko będzie dobrze, zobaczysz :tuli:

Odpowiedz do tematu