Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Motoryzacyjnie
Autor Wiadomość
zbeata06 

Mój labrador: Tores i Wonder (DT)
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2011-02-08, 20:26   

Ostaś napisał/a:
Jak ja bym chciał do nich dołączyć :marzyciel:

To Cię podbiję ;)

Pawel_Ka 
AgentFundacji

Mój labrador: Nadia (Faith Kociokwik)
Wysłany: 2011-02-08, 20:27   

Ostaś napisał/a:
Globtroterzy z Volkswagena T3 zapraszają do wspólnej wyprawy
fajna sprawa taka wyprawa ;) też bym się chętnie dołączył, ale mam tylko VW Tourana...

Ostaś 
Biszkoptowy zawrót głowy :)

Mój labrador: Harry (Wilcze Ługi)
Wysłany: 2011-02-08, 20:35   

zbeata06 napisał/a:
Ostaś napisał/a:
Jak ja bym chciał do nich dołączyć :marzyciel:

To Cię podbiję ;)

Dziękować =)

[ Dodano: 2011-02-08, 20:37 ]
Pawel_Ka napisał/a:
Ostaś napisał/a:
Globtroterzy z Volkswagena T3 zapraszają do wspólnej wyprawy
fajna sprawa taka wyprawa ;) też bym się chętnie dołączył, ale mam tylko VW Tourana...

Wymóg jest żeby jechać T1, T2 bądź T3. Ja bym nawet te wymagania spełniał, ale... czas i pieniądze :marzyciel:

gregory23 

Mój labrador: Max
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-02-13, 12:38   

Ostaś napisał/a:
Jak ja bym chciał do nich dołączyć
a jakie przeszkody widzisz ??
Świetna sprawa takie zwiedzanie :)

Ostaś 
Biszkoptowy zawrót głowy :)

Mój labrador: Harry (Wilcze Ługi)
Wysłany: 2011-02-13, 22:08   

gregory23 napisał/a:
Ostaś napisał/a:
Jak ja bym chciał do nich dołączyć
a jakie przeszkody widzisz ??
Świetna sprawa takie zwiedzanie :)

Trzeba zebrać konkretnych ludzi do tego, no i czas...
Ale póki co robię podchody pod wyjazd na Półwysep Jutlandzki. Tylko że to będzie w składzie VW T4 + przyczepa kempingowa.

Ziemo 
Silver Fox

Mój labrador: Fido
Wysłany: 2011-02-16, 12:34   

Yeti sybsze od Ferrari rotfl
Yeti praktyczniejsze niż Maybach rotfl
Yeti bardziej komfortowe niż Range Rover rotfl
Top Gear o Skodzie Yeti ... Jak mówią młodzi - filmik total w pytę :razz:

Co za zwierzak rotfl
Muszę mieć tę Skodę ;)

zbeata06 

Mój labrador: Tores i Wonder (DT)
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2011-02-16, 17:17   

Ziemo napisał/a:
Muszę mieć tę Skodę ;)

Po takich rekomendacjach nie masz wyjścia ;) Bye S40 rotfl ;)

gregory23 

Mój labrador: Max
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-02-16, 19:58   

Ziemo napisał/a:
Muszę mieć tę Skodę
sprzedaj obecne to se 2 takie kupisz ;)

[ Dodano: 2011-03-31, 11:55 ]
NAJDZIWNIEJSZE PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

Montreal

Co byście powiedzieli na mandat na własnym podwórku? Jeśli mieszkacie w Montrealu, nie wolno wam zaparkować samochodu tak, aby blokował wjazd na własne podwórko. Grozi za to mandat, a nawet odholowanie auta.

Dania

Sprawdzenie samochodu przed jazdą jest dobrym zwyczajem. W Danii warunkuje to jednak prawo. Według przepisów kierowca rozpoczynający jazdę autem za każdym razem zobowiązany jest sprawdzić światła, kierunkowskazy, hamulce i klakson. Według prawa przed ruszeniem musi także upewnić się, że pod samochodem nie leżą dzieci...

Pekin

W Chińskiej stolicy obowiązuje przepis, który z pewnością spodobałby się warszawskim taksówkarzom. Pod karą mandatu nie wolno się tam zatrzymywać przed przejściem dla pieszych. Niestety przejechanie pieszego również jest karane. Mandat za zatrzymanie się w tych miejscach wynosi równowartość około 5 zł.

Ontario

Podobno Kanadyjczycy są dziwni, ale żeby aż tak? W prowincji Ontario dozwolona jest jazda saniami po autostradzie, pod warunkiem że mają przyczepione minimum dwa dzwonki. Jazda z jednym dzwonkiem może kosztować woźnicę mandat w wysokości około 25 zł. A jeśli wasze sanie nie mają odpowiedniej liczby dzwonków i postanowicie wybrać się do pracy autobusem lub tramwajem, pamiętajcie, że zabronione jest wsiadanie do niego, jeśli jadło się czosnek. Ten ostatni przepis obowiązuje jednak tylko w niedzielę. To dopiero jest dziwne.

New Jersey

Amerykanie też bywają dziwni. W New Jersey nie wolno samemu tankować paliwa na stacjach benzynowych. Nasz zbiornik musi napełnić przeszkolony pracownik stacji. Prawo to wprowadzono w 1949 r. i obowiązuje ono do dziś. Tankowanie jest przecież takie niebezpieczne!

Kalifornia

Rozmawianie przez komórkę i pisanie SMS-ów w trakcie jazdy to pikuś. W Kalifornii zabronione jest strzelanie i polowanie z jadącego samochodu. To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś uznał, że nie chce mu się biegać ze strzelbą po lesie.

Rocville, Maryland

W Mieście Rocville w amerykańskim stanie Maryland nie wolno przeklinać. Co ciekawe, przeklinanie w samochodzie również jest zabronione. Piękny przepis, a jeszcze piękniejsze są kary. Jeśli ktoś złoży na was skargę lub policjant będzie świadkiem wybuchu frustracji na innego uczestnika drogi, może nałożyć mandat w wysokości około 500 zł lub zamknąć delikwenta do więzienia nawet na 90 dni.

Mekka

Jeśli wybieracie się do Mekki, musicie uważać, gdyż wasze przekonania religijne mają wpływ na prawa na drodze. Jeśli jesteście muzułmanami, bez przeszkód możecie jechać autostradą biegnącą przez miasto. Jeśli jednak wyznajecie inną religię, musicie wybrać "obwodnicę dla niewiernych" biegnącą wokół miasta. Tą samą obwodnicą muszą poruszać się muzułmanie, którzy wiozą ze sobą przedstawicieli innych religii.

Minesota

Na koniec jeszcze jedno prawo z USA, które bardzo chętnie wprowadziłbym do Polski. W mieście Minnetonka musicie dbać o czystość waszego auta. Jazda brudnym samochodem jest karalna, a jazda po ulicach z kołami porytymi błotem - surowo zabroniona. Aby kierowcy stosowali się do tego przepisu, postarano się o odpowiednią motywację. Za nieprzestrzeganie tych nakazów grozi mandat w wysokości około 6 tys. zł.

Odpowiedz do tematu