Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki - psia tematyka. Co polecacie ?
Autor Wiadomość
Archiesa 
INFOmaniak
Uśmiech Dobrego :)

Wysłany: 2011-08-05, 13:01   

O rasie są też takie pozycje:
"Labrador - opieka i hodowla" Gerard Sasias
"Labrador retriever" - Zespół Over Dieren
"Labrador Retriever" Joanna Milewska-Kuncewicz
"Labrador. Charakterystyka, wychowanie, zdrowie" - Heike E. Wagner

Każda z tych książek to opracowanie o rasie dość ogólne, ale zawierają wiele ładnych zdjęć i dużo ciekawostek. To dobra baza do poznania rasy. O szczegółach i tak wiedzę zdobędziesz w praktyce, gądź przeszukując tematy na forum :)

Stalinstreet 

Mój labrador: Yoko
Wysłany: 2011-08-13, 08:33   

Archiesa, Dziękuje o coś takiego mi właśnie chodziło jeszcze raz dziękuję :tak: :tak: :tak:

Luci 

Mój labrador: Lola
Wysłany: 2011-08-21, 11:41   

Ja zaczynam kupować książki o labradorach i nie tylko :) moje nowe postanowienie. Samo wypozyczanie z biblioteki albo czytanie e-bookow jest dla mnie niewystarczające. Chciałabym mieć je u siebie, gdyż wiele z nich to kopalnia wiedzy :) Ostatnio na początek kupiłam sobie książkę "Labrador retriewer Poradnik encyklopedyczny" - bardzo fajna oprawa i ładnie to wszystko przedstawione - oczywiście ogólne informacje o rasie, żywieniu, pielęgnacji itd... na początek super ;) po niej i tak mi mało, ale pomyślałam, że warto ją mieć ;) na swojej liście mam już kilka pozycji ... po przeczytaniu e-booków teraz czas na zakup prawdziwych ksiązek :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."/ M. Siegal /

Stalinstreet 

Mój labrador: Yoko
Wysłany: 2011-08-21, 15:30   

Wczoraj udało mi się zakupić "Labrador - opieka i hodowla" Gerard Sasias'a i zabieram się za czytanie :) wkrótce opiszę swoje wrażenia.Pozdrawiam :zlotyusmiech:

rafi8080 
Ania-Rafał Kochana Psina Gamiś

Mój labrador: Gamza
Wysłany: 2012-02-02, 15:05   

Wersja internetowa książki
Pozytywne szkolenie psów
Barbara Waldoch
http://members.westnet.com.au/b-m/index.html

Fauka 
I <3 my labrador retriever

Mój labrador: Lary
Wysłany: 2012-02-02, 17:07   

Jakiś czas temu na swoim blogu opublikowałam biblioteczkę, jest to zbiór książek wyszukanych na licznych forach i stronach o psiej tematyce które zostały polecane przez szersze grono psiarzy. Na końcu jest lista książek niepolecanych, zapraszam - http://zdaniem-psa.blogsp...czytelnika.html

SandraiToffik 
Moje czarne szczęście

Mój labrador: Toffik
Wysłany: 2012-10-21, 21:23   

Ja wyczekuję z niecierpliwością urodzin, gdyż dostanę w prezencie książkę pt. "Marley i ja", z czego jestem ogromnie zadowolona. :)

Odpowiedz do tematu