Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
głupawka
Autor Wiadomość
Lacrymosa 
Ania

Mój labrador: Nelma
Wysłany: 2012-07-28, 16:00   

Fajnie jest mieć laba w domu. Ja już się przyzwyczaiłam do tego, że jak już tu zostało napisane
eveli24 napisał/a:
lubie mieć w domu "targowisko"
Ba !! nawet czasem gdy się jej tak przyglądamy z TŻ -em jak hasa i się bawi stwierdzamy jednomyślnie nie było by domu bez Nelmy bo i kto by zadbał o nasza codzienną porcje ruchu, śmiechu i rozrywki rotfl rotfl

Monika-Borys 
borysek

Mój labrador: Borys
Wysłany: 2012-08-12, 18:28   

Mój również szaleje , coraz mniej ,ale jak złapie go jakaś głupawka to biega z pokoju do pokoju , czasem nie wyrobi na zakręcie i się walnie o szafke ,ale potem i tak biega :P na dworzu to samo , jak go puścimy z bratem to bieega i nie wyrabia na zakrętach gdy za szybko i się przwrócił ale wstał i idzie dalej,oczywiście za każdym razem patrzymy czy nic mu nie jest . Najgorzej i najweselej jest jak Borys biega,a my nie możemy go złapać ,gdy idzie inny pies(Borys lubi psy i skacze na nie z radości,jednak nie każdy właściciel dobrze na to reaguje i wolimy go zapinać),ale słucha się bardzo mojego brata i gdy usłyszy "Borys do mnie" od razu jest albo "Stój tam"i wtedy nie podchodzi do psa,mnie też czasami posłucha ;p ale wiadomo pies wybiera jedną osobę ,której słucha się najbardziej ;D

Odpowiedz do tematu