Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wchodzeniem na klatkę schodową
Autor Wiadomość
aleksandrawin2d 

Mój labrador: LENA
Wysłany: 2012-02-29, 16:26   Problem z wchodzeniem na klatkę schodową

Mam problem z moją 4-miesięczną labradorką.Do tej pory Lena bez problemu wchodziła po schodach do mieszkania.Od tygodnia nie chce.Zapiera się nogami przed samym wejściem na klatkę schodową. Problemem nie są tutaj prawdopodobnie schody (mieszkam na 2 piętrze), ponieważ piesek świetnie radzi sobie pokonując nawet strome schody na dworze albo wchodząc na schody na innych klatkach w mieszkaniu. Wiem, że ten temat był już poruszany na forum ale rady które zostały podane na Lenę nie działają.Nie pomagają jej ulubione smakołyki, ulubione zabawki, które kładę dwa schodki wyżej, nawet ,,znajome psy", z którymi się bawi.Problem trwa już ponad tydzień. Wchodzenie na drugie piętro zajmuje około godziny.W tej bezsilności, kilka razy wnieśliśmy ją na rękach do mieszkania (śpieszyliśmy się do pracy i nie mogliśmy pozwolić sobie na godzinne wchodzenie po schodach). Kiedy chcieliśmy ją wnieść Lena zaczynała Nas gryźć do tego stopnia, że musieliśmy dać jej zabawkę do pyszczka.Suczka chodzi na częste spacery pięć, sześć razy dziennie. Prawie codziennie jeździmy z Nią na godzinę za miasto, aby mogła się wyszaleć.Jedyna sytuacja jaka mogła ją zrazić do mieszkania, to 3 dniowy pobyt mojego brata w szpitalu, podczas którego była zamknięta na dość sporym przedpokoju. Przyjeżdżaliśmy tylko ją nakarmić i wyjść z Nią 3 razy dziennie i w sumie po tym wydarzeniu zaczęły się problemy z wchodzeniem do mieszkania..Proszę o radę ...cała moja rodzinna jest bezsilna...nie mamy pojęcia co dalej robić... :confused:

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2012-02-29, 19:12   

aleksandrawin2d, taki temat już jest:
http://labradory.info/viewtopic.php?t=15400
http://labradory.info/viewtopic.php?t=17307

szukajka nie gryzie :ups:

aleksandrawin2d 

Mój labrador: LENA
Wysłany: 2012-02-29, 19:25   

Czytałam podane tematy.Na Lenę nie działają podane sposoby.Ze stawami również nie ma problemów,a na inne schody wchodzi bez problemy...

rafi8080 
Ania-Rafał Kochana Psina Gamiś

Mój labrador: Gamza
Wysłany: 2012-02-29, 19:37   

aleksandrawin2d, Jeżeli czytałaś to trzeba było pisać w tamtych tematach a nie zakładasz nowy =)

Odpowiedz do tematu