Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
potrzebna pomoc
Autor Wiadomość
kamilaszcz 
kamilaszcz

Wysłany: 2012-02-20, 18:48   potrzebna pomoc

witam serdecznie wszystkich posiadaczy labradorów. Ma niespełna rocznego labradora i mam z nim mały problem. mianowicie je kamienie (które potem zwraca) i obgryza drewniane płoty. czy wasze psy tez tak robiły???? pies dobrze się odżywia, w domu żadnych szkód nie robi.

Lacrymosa 
Ania

Mój labrador: Nelma
Wysłany: 2012-02-20, 19:40   

kamilaszcz, Nelma nigdy nie jadała kamieni inne " znaleziska " czasem tak ale słyszałam, że niektóre psiaki tak maja może nie pozwól mu jeść kamieni jeśli psiak umie komendę " nie wolno" " zostaw" spróbuj z kagańcem takim plastikowym jeśli psiak zje kamyka lub będzie próbował i nie zareaguje na komendę załóż na kilka chwil kaganiec dosłownie kilka sekund potem zdejmij i każ psiakowi wykonać coś co umie i wiesz że w 100% to wykona następnie daj jakiś przysmak, który wcześniej weźmiesz z domu. Labki to mądre psiaki powinien szybciutko załapać o co ci chodzi.Poza tym staraj się czymś psa zając na spacerku może aportowanie bieganie za piłką itp.

rafi8080 
Ania-Rafał Kochana Psina Gamiś

Mój labrador: Gamza
Wysłany: 2012-02-20, 19:43   

kamilaszcz, Fajny filmik może ci coś pomoże =)

kamilaszcz 
kamilaszcz

Wysłany: 2012-02-21, 21:27   

bardzo wam dziękuje za wiadomość o labku tylko u mnie jest troszke inaczej. moj bruno malo chodzi na spacery. mieszkam w domku wiec ma troszke miejsca do wybiegania. kazda rada jest dla mnie wazna. bardzo dziekuje. nie wiem jeszcze jak nauczyc mojego psiaka zeby chodzil przy nodze. czekam na wasze rady

Andevil 

Mój labrador: Dante (Cooper Creek Leminiscatus) & Beza
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2012-02-21, 21:37   

kamilaszcz napisał/a:
moj bruno malo chodzi na spacery. mieszkam w domku wiec ma troszke miejsca do wybiegania.

To bardzo niedobrze, że mało chodzi na spacery. A mieszkanie w domku nie ma nic do rzeczy.
Ja też mieszkam w domku, a regularnie chodzę z psem na spacery (pierwszy spacer 6 rtano).
kamilaszcz napisał/a:
jak nauczyc mojego psiaka zeby chodzil przy nodze

Jeżeli rzadko wychodzisz na spacery poza posesję, to będziesz miał z chodzeniem przy nodze duuży problem. Dla mnie chodzenie na luźnej smyczy było priorytetem i poświęciłam ćwiczeniom wiele miesięcy, praktycznie od dnia przybycia szczeniaka do naszego domu.
kamilaszcz napisał/a:
Ma niespełna rocznego labradora i mam z nim mały problem. mianowicie je kamienie (które potem zwraca)

Radziłabym bardzo uważać na psa w ogrodzie (ale rozumiem, że zjada kamienie i obgryza płoty, kiedy jest tam sam i się po prostu nudzi).
Mój Dante ponad rok temu miał przejscia z połkniętym kamieniem, który utknął w jelicie. Skończyło się na operacji ratującej psu życie.

Olina997 
Ola

Mój labrador: Fifi
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2012-02-21, 22:31   

Andevil napisał/a:
To bardzo niedobrze, że mało chodzi na spacery.
Zgadzam się w stu procentach! Też mieszkamy w domku, mamy wielgachny ogródek i wiele miejsca do biegania, ale labek potrzebuje spacerów, bo sam po ogródku długo biegał nie będzie. Ja zazwyczaj chodze z psiakiem na spacery trzy razy dziennie, rano na rozruszanie kości, popołudniu i wieczorem. Przynajmniej raz dziennie (czy rano, czy popołudniu czy wieczorem to zależy od szkoły) spacerek trwa nawet jakieś dwie godziny, dwa pozostałe bardzo różnie, pół godziny, czasem 20 minut, czasem godzinę. Gdy ja nie mogę wyjść, robi to mój tata. Ogródek służy bardziej do wypoczywania i wylegiwania się, niż do biegania.

Odpowiedz do tematu