Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przewóz psa taksówką
Autor Wiadomość
Lacrymosa 
Ania

Mój labrador: Nelma
  Wysłany: 2012-01-04, 11:28   Przewóz psa taksówką

Nelma niedługo będzie miała wizytę u weta i robione USG i przegląd zębów. W związku z faktem, iż to niespokojna dusza wet poinformował nas o tym, że sunia dostanie " głupiego jasia" i warto było by mieć jakiś transport bo po nie będzie w stanie iść. W związku z tym mam pytanie czy znacie może jakąś korporacje taksówkarską lub macie namiary na jakąś taksówkę w Poznaniu, która przewozi psy gdyż ostatnio mieliśmy problem z przewozem suni co w efekcie skutkowało brakiem transportu ( nie chcą zabierać psa). Kolejne pytanie dotyczy samego zastrzyku jak to wygląda i czy Nelik rzeczywiście będzie wyjęty z życia na jeden dzień ?? Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Pawel_Ka 
AgentFundacji

Mój labrador: Nadia (Faith Kociokwik)
Wysłany: 2012-01-04, 11:41   

Lacrymosa, najlepiej obdzwonić korporacje i zapytać-z tego co wiem, to każda z nich ma taksówkarzy którzy przewiozą psiaka ( jedni za dopłatą , inni bez).

Lacrymosa napisał/a:
Kolejne pytanie dotyczy samego zastrzyku jak to wygląda i czy Nelik rzeczywiście będzie wyjęty z życia na jeden dzień
to wszystko zależy od psa-jedne szybciej, inne dłużej dochodzą do siebie. Nasza Nadia dość szybko doszła do siebie po zastrzyku i jak wracaliśmy do domu to ambitnie sama po schodach krokiem lekko zygzakowatym wchodziła ;)

Szalej 
Dominika

Mój labrador: Hake / Bliska
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 2012-01-04, 17:34   

Po gupim jasiu nie jest tak źle, u nas kot miał dwa razy, raz odebrałam go całkowicie już wybudzonego, za drugim razem jeszcze przez godzine się obijał o ściany, potem trzeba było mu tylko dać spokój i tyle.

Co do taksówek, jak byłam we Wrześni i potrzebowałam dwa razy przewieść psa to nie było problemu - do jednego pana po prostu z psem podeszłam ( bardzo miły, ale powiedział że pies do bagaznika ( w kombii) ), do drugiego dzwonilam i przez telefon powiedzialam ze mam psa duzego, tez bez problemu przyjechal tyle ze psa mialam w nogach zeby nie wchodzil na siedzenia.

Odpowiedz do tematu