Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
pomocy pilnie
Autor Wiadomość
jannet 

Mój labrador: stella i max
Wysłany: 2011-05-22, 16:53   pomocy pilnie

mam psa rasy lablador ma 9 miesecy i okolo 4-5 miesecy temu mial stan przed zawalowy. bylismy odrazu u lekarza dostal zaszczyki i powiedzial ze ten pies jest za bardzo nadpobudliwy i moze zdazac sie mu czesto. od tamtej pory czesto ma ataki i przez chwile powietrza nie moze zlapac dopiero pomaga jak z mezem otwieramy mu pysk i dmuchamy dopiero lapie oddech. nie wiemy co mamy zrobic jak mu pomoc zeby nie byl tak nadpobudliwy kupujemy mu zabawki idziemy czesto i dlugo na dwor zeby sie wybiegal ale ataki bezdechu dalej sa. co mamy robic? bardzo prosze o pomoc.
nie mial nigdy kleszcza

Evela 
Psiarz pełną parą

Mój labrador: Lorena i Jamnior Nitka
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2011-05-22, 16:55   

jannet, konsultacja u DOBREGO lekarza weterynarii, najlepiej u kardiologa.
U psów nie ma zawału serca, jest to niemożliwe ale jeżeli ma ataki ma problem z oddechem to koniecznie konsultacja u dobrego lekarza.

AnIeLa 
Anka

Mój labrador: Asior
Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2011-05-23, 11:42   

jannet,

regulamin :

# Zanim założysz nowy temat sprawdź, czy nie był on już poruszany -> użyj opcji Szukaj. Jeśli nie był, to zastanów się też, czy jest to odpowiedni dział na poruszanie tego tematu. Nowy temat nazywaj tak, by było jasne, czego dotyczy. Tematy: „Pomocy” „?” „Jak?” nic nie mówią innym użytkownikom. Tematy nie korespondujące z tematyką działów powinny być zakładane w Hyde Parku. Zwiększy to prawdopodobieństwo, że ktoś szybko i w satysfakcjonujący dla ciebie sposób odpowie na twoje pytanie. Poza tym ułatwi to pracę Adminów i Moderatorów, którzy nie będą musieli przesuwać twojego postu do odpowiedniego działu.

Odpowiedz do tematu