Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
hobby?
Autor Wiadomość
nothingman 
sjuzer = Suse User.

Mój labrador: Bazyl
Wysłany: 2006-03-12, 21:30   

Właścicielom akwariów morskich gratuluję. Niestety dla mnie to jeszcze nieosiągalne (finansowo). Naprawdę ładne okazy pływają u Was w baniakach. Przy najbliższej okazji podeślę zdjęcia moich naleśników, też są piękne - najpiękniejsze!! ;)

Samba 

Mój labrador: SAMBA
Wysłany: 2006-03-12, 22:23   

nothingman, a z nalesnikami trzymasz bocki? Czy gatunkowe?

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-13, 12:17   

Nie mam bocji, gdyż jak wiadomo lubią kulożęska przenosić, a ze ślimakami nie mam zbyt wielkiego problemu. Niestety rozmiar akwarium nie pozwala na zbyt duże urozmaicenie, ale chcę dorzucić kilka Ramirezek, coby rozruszały trochę towarzystwo (: A co do planów akwariowych, to jak już się dorobię zbiornika około 500litrów, to będzie to zbiornik biotopowy, więc będą tam pływać dzikie paletki, altumy i płaszczki (:

Samba 

Wysłany: 2006-03-13, 15:22   

nothingman, doczytalam sie w sasiednim watku, ze masz nalesniki z odlowu. Sam lowiles?!?!?

Do plaszczki, to baniak z frontem na 1,5 metra :pada:

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-13, 16:09   

No jeszcze zależy jakie płaszczki, bo są takie mniejsze - równie śliczne (:

Oczywiście paletek sam nie łowiłem, chociaż mogłoby to być wyjątkowe doświadczenie. Symphysodon Discus Heckel Airao, ten pierwszy poniżej, kupiłem ją w osławionym Discusie na Radzymińskiej w Warszawie. Natomiast drugą, zielona odmiana, ale ciężko mi określić, która dokładnie, bo różnice między gatunkami z różnych dopływów Amazonki są niewielkie. Jest dość podobna do tej, której zdjęcie załączam, jako drugie. Moja wybarwia się lepiej, pływa w dresie, czyli z wszystkimi 9 paskami (: Tego drugiego naleśnika kupiłem w sklepie akwarystycznym w Tesco w Piastowie.

Samba 

Wysłany: 2006-03-13, 19:00   

W Diskusie na Radzyminskiej na wlasne rodzone oczy widzialam ospe na bockach :bad:
Ale roslinki maja przepiekne. Ja rybcie kupuje u Latosa (tego oslawionego ;) ) i nigdy niczego nie przywloklam, a kupowalam takze bocje wspaniale. Bardzo polecam ten sklep. Ceny sa wysokie, wiec osprzet i pokarmy kupuje w Otwocku, ale rybcie zdecydowanie tam (paletki tez maja piekne...).
Co do wlasnorecznych polowow, to sie kiedys zapalilam na wyprawe nad Malawi (pierwsza polska byla organizowana w pazdzierniku 2004), ale niestety koszty mnie przerosly :confused: Moze kiedys :pali:

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-13, 19:08   

No właśnie, koszty... :|

A czy będzie to faux pas, jeżeli powiem, że nie znam Latosa? W Discusie dawno nie byłem, ale słyszałem, że zupełne przemeblowanie zrobili. Ja naszczęście nie nabawiłem się żadnego dziadostwa, a ryba była naprawdę zdrowa (:

Że tak nieskromnie zapytam, jak się podoba? (:

Samba 

Wysłany: 2006-03-13, 20:18   

Dzik jest bowssski...
Ja moze na te ospe trafilam jakos wyjatkowo, bo kolega glownie tam kupuje rybcie i niczego nie przywlokl. Pare razy tam bylam (ach te roslinki), a ospe widzialam tylko raz.
Latos ceny ma "warszawskie".
A byles w tym pierwszym Diskusie? Przy Placu Inwalidow? Super korzonek tam kupilam. A inny super w tym na Radzyminskiej :)

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-13, 22:48   

To ten sklep przy ulicy Karolkowej? Chyba, że już nie istnieje, to na pewno nie byłem, bo w okolicach Warszawy mieszkam od 2.5 roku... :)

Samba 

Wysłany: 2006-03-14, 12:04   

Czy na Karolkowej? Lomatko, nie wiem. Wiem, ze przy Placu Inwalidow i wysiada sie z tramwaju chyba przy Generala Zajaczka. Ale moglo mi sie cos potentegowac. To jest na Zoliborzu.

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-14, 14:42   

To chyba chodzi nam o to samo. (: Ale pewien nie jestem, bo z moją znajomością Wuwej jest ciężko... (:

Samba 

Wysłany: 2006-03-14, 20:36   

OT
nothingman, czemu Ty sie usmiechasz w druga strone? :pada:

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-14, 23:10   

EOT
Bo ja generalnie jestem w drugą stronę (: Taka już moja przewrotna natura (:

Samba 

Wysłany: 2006-03-15, 15:43   

Acha. Ale za szpatulkonosego sie nie obrazasz?
:|
TOE

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Wysłany: 2006-03-15, 18:09   

Jak najbardziej nie (:

[ Dodano: 2006-05-15, 23:16 ]
Samba napisał/a:
Dzik jest bowssski...

Odszedł dzisiaj... ):

Odpowiedz do tematu