Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieć 'HOPLA' czy lepiej nie?
Autor Wiadomość
goka 
ciasteczkowy piesek

Mój labrador: zmyłka
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2006-02-11, 21:54   

No właśnie ja śledząc tą dyskusję mam nieodparte wrażenie,że ktoś baaaaardzo chce zwrócić na siebie uwagę!!!!!!Może mu się nudzi ! Może zdrowiej i sensowniej byloby zabrać labka ( na ktorego punkcie nie ma się hopla!) i iść z nim na spacer!Pies będzie szczęśliwy i właścicielce powiew zimnego wiatru pomoże! tak na marginesie Ndal jak zwykle zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości!

wusia45 

Mój labrador: ziuta
Wysłany: 2006-02-12, 11:18   

Ndal napisał/a:
wusia45 czy ktoś Ci każe tu być ?
Bo mam wrażenie że traktujesz pobyt na forum i kontakt przez to z nami jako kare za coś - jest demokracja i wolność - jak Ci się nie podoba to sie nie denerwuj tylko sobie odpuść "konieczność" czytania - nie musisz nam udowadniac że naprawdę nie można z nami wytrzymać - jeśli naprawdę tak uważaasz zapewniam Cie że nikt z nas nie będzie Cię ścigał przez policje i zmuszał do czytania tego forum

A ja nie będe uważała za normalne propagowanie nawet w formie prowokacji trzymania labradora na łańcuchu i przy budzie ( nawet ogrzewanej) i nie jest to kwestia zgadzania się czy nie z czyimiś przekonaniami i dyskutowania. Znam hodowców którzy na tej podstawie zerwali umowę sprzedaży i przy pomocy odpowiednich służb odebrali psa.
Jasne że wiele z psów jeździ w ściśle mówiąc przestrzeni bagażowej kombi ( moje też) ale fakt też że w kontekście wypowiedzi Huberta o jego stosunku do psów część z nas jawi się przed oczyma obrazek psa zatrzaśniętego w bagażniku typu ciemna skrzynia. Zapewniam że są ludzie którzy naprawdę potrafią tak wozic psy :bad:

To jest ponoc mój post więc chyba mogę tu zaglądac,a jak Was tak strasznie denerwują moje wypowiedzi to wcale nie musicie tu pisac =)

[ Dodano: 2006-02-12, 11:21 ]
KasiaDzB napisał/a:
wusia45 masz chyba nieciekawe życie co ??
Forumowiczów nie wkurza to,że ktoś ma odrębne zdanie, a to, że ktoś nie szanuje psów. Już Ci raz w temacie o Twoim psie napisałam, że naprawdę tutaj psy są najważniejsze. A zarówno Ty, jak i kolega Hubert za wszelką cenę chcecie zwrócić uwagę na siebie. Właśnie to nikomu tu nie odpowiada. Ale mam szczere wątpliwości co do Twojej umiejętności rozumienia co się do Ciebie mówi.... :|

O moje zycie to Ty sie nie martw a rozumowanie tym bardziej .Gdybym chciała zwrócic na siebie uwagę to wstawiłabym tu swoje zdjęcie i podała wymiary =)

KasiaDzB 

Mój labrador: Portos
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2006-02-12, 11:49   

A jednak cos z tym rozumowaniem chyba nie tak... Gdybyś rozumiała sens kierowanych do Ciebie postów, wiedziałabyś, że zdanie: "Masz chyba nieciekawe życie, co??" jest pytaniem-na dodatek zamkniętym, a nie przejawem troski :|
Ja sobiście włączam co do Ciebie opcję ignoruj i od tej chwili na szczęście nie będą rzucały mi się w oczy Twoje posty =)

wusia45 

Mój labrador: ziuta
Wysłany: 2006-02-12, 12:45   

KasiaDzB napisał/a:
A jednak cos z tym rozumowaniem chyba nie tak... Gdybyś rozumiała sens kierowanych do Ciebie postów, wiedziałabyś, że zdanie: "Masz chyba nieciekawe życie, co??" jest pytaniem-na dodatek zamkniętym, a nie przejawem troski :|
Ja sobiście włączam co do Ciebie opcję ignoruj i od tej chwili na szczęście nie będą rzucały mi się w oczy Twoje posty =)

Dobrze zrozumiałam,a o posty to się nie martw nie udzielam się tu [na szczęście] bo mam ciekawsze rzeczy do robienia rotfl

LosKurczakos 

Mój labrador: Aida from Harpuzja
Wysłany: 2006-02-12, 13:22   

wusia45 napisał/a:
Dobrze zrozumiałam,a o posty to się nie martw nie udzielam się tu [na szczęście] bo mam ciekawsze rzeczy do robienia

Prowokacja za prowokacją - jeszcze parę dni i wszyscy włączą opcje ignoruj i będziesz sama sibie prowokować ;)
KasiaDzB napisał/a:
Ja sobiście włączam co do Ciebie opcję ignoruj i od tej chwili na szczęście nie będą rzucały mi się w oczy Twoje posty

Dołączam się do akcji :jupi:

steniu 
.........

Mój labrador: ...........
Wysłany: 2006-02-12, 15:14   

wusia45 napisał/a:
a o posty to się nie martw nie udzielam się tu [na szczęście] bo mam ciekawsze rzeczy do robienia rotfl

a jednak sie udzielasz ahhahahahah chyba ze ktos pisze za ciebie ahhahahahahah

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2006-02-12, 15:21   

proszę moda o zamknięcie tematu - osobny topick dla wusi to chyba zbyt wielkie wyzwanie

aniab 
Ania

Mój labrador: hodowla Apportatum
Pomogła: 17 razy
Wysłany: 2006-02-12, 15:23   

To już naprawdę staje się nudne! :516:

pati1503 

Mój labrador: BARI
Pomogła: 80 razy
Wysłany: 2006-02-12, 15:34   

wusia45, przeciez nikt nie kaze ci z nami byc!Przynalezenie do tego forum to dla nas wszystkich przyjemnosc.Dla ciebie najwyrazniej nie.Nikt cie nie zmusil zebys dzielila sie z nami swoimi radami i problemami.Jezeli to forum i jego tematyka ci nie odpowiadaja to po co tu zagladasz.Troche dobrego wychowania i taktu by ci sie przydalo wiesz?Pozdrawiam. :pa:

Wojtek 

Mój labrador: Wigo
Wysłany: 2006-02-12, 15:35   

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling

Katarzyn@ 
Moderator

Mój labrador: Ciasteczka
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2006-02-12, 19:08   

Kończymy temat,
mod.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi