Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
wapno
Autor Wiadomość
gringo 
Ewa

Mój labrador: Gringo (Fido Red Pond)
Pomogła: 112 razy
Wysłany: 2007-09-27, 08:38   

AZAZEL napisał/a:
akt destrukcyjny odbywa się w mojej obecności

ale masz wrażenie, że robi to dla "zabicia czasu" ?? ma dostępne zabawki, na których mógłby się wyżyć ?? rozumiem, że zwracasz mu uwagę co do niestosowności zachowania ;) może warto go nagrodzić, jak przestaje zajadać się tynkiem :)
czym go karmisz ?? jeśli jest to dobrze zbilansowana karma to nie powinien mieć niedoborów... choć wiadomo, że każdy ma inne potrzeby i wszystko jest możliwe :pada:

AZAZEL 

Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: 2007-09-27, 09:44   

gringo napisał/a:
AZAZEL napisał/a:
akt destrukcyjny odbywa się w mojej obecności

ale masz wrażenie, że robi to dla "zabicia czasu" ?? ma dostępne zabawki, na których mógłby się wyżyć ?? rozumiem, że zwracasz mu uwagę co do niestosowności zachowania ;) może warto go nagrodzić, jak przestaje zajadać się tynkiem :)
czym go karmisz ?? jeśli jest to dobrze zbilansowana karma to nie powinien mieć niedoborów... choć wiadomo, że każdy ma inne potrzeby i wszystko jest możliwe :pada:

wiesz, ciężko jest czasem zrozumieć Jego zachowanie ;) zabawki ma, ale ściana przecież z pewnością jako rzecz niedozwolona jest ciekawsza ... dostaje karmę Bento i owoce ... :)

gringo 
Ewa

Mój labrador: Gringo (Fido Red Pond)
Pomogła: 112 razy
Wysłany: 2007-09-27, 09:47   

AZAZEL napisał/a:
ściana przecież z pewnością jako rzecz niedozwolona jest ciekawsza

no tak, ale skoro robi to przy Was to przynajmniej macie szansę zareagować :)
jak już mówiłam, jak zwrócisz mu uwagę, żeby tego nie robił i się dostosuje to go nagródź (przynajmniej ja bym tak zrobiła, gdybym przy tym była :) )

annia1923 
annia

Mój labrador: Atos
Wysłany: 2009-01-11, 17:17   

witam może to złe miejsc na to pytanie ale mianowicie, moj labek ciągle kradnie węgiel, poniewarz jest on obok pieca w pojemniku na węgiel jak już sie w piecu nie pali to się go chowie,i nawet kiedyś jeden zjadł bo jak złapie to nie da sobie go zabrać.. czy może mu brakować jakichś witamin???..

patrycja86 
ur.18.07.2009r.

Mój labrador: Sara
Wysłany: 2010-01-08, 13:59   

Sara nie je suchego pokarmu, gotujemy jej...dosteje witaminy Dolfos dla juniorków i do tego wapno...witaminy zalecił weterynarz ale my dodatkowo dajemy wapno...weterynarz powiedział, że wapno jej nie zaszkodzi...ale teraz to już nie wiem czy jednak nie za dużo tego wszystkiego?
Wapno firmy can vit( czerwone)
i takie witaminy http://www.krakvet.pl/dol...sow-p-9146.html

emila244 
emila244

Mój labrador: NIGRA
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2010-01-08, 14:53   

Ja już nie wierzę mojemu weterynarzowi i zastanawiam się nad zmianą. Pytałam go, czy należy podawać wapno i fosfor do zbilansowanej karmy. Zapytał czym karmię, odpowiedziałam, że Fitminem, na co on, że on takiej karmy nie zna i lepiej podawać na pewno nie zaszkodzi :confused: A ja już się naczytałam, że właśnie szkodzi...

Arleta 

Mój labrador: -Lusia- ..... i w sercu V.....
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 2010-01-08, 15:20   

emila244 napisał/a:
lepiej podawać na pewno nie zaszkodzi A ja już się naczytałam, że właśnie szkodzi...
szkodzi, szkodzi, zmień weta :confused:

emila244 
emila244

Wysłany: 2010-01-08, 15:22   

Arleta napisał/a:
zmień weta
wyboru wielkiego nie mam, jest tylko dwóch, zamierzam sprawdzić tego drugiego.

Arleta 

Wysłany: 2010-01-08, 15:28   

emila244, widzę, ze jesteś z Grajewa, w Ełku masz dobrą klinikę, 30 km ale może warto. :)

Gloria 
Troskliwy Miś

Mój labrador: Panki
Pomogła: 24 razy
Wysłany: 2010-01-08, 15:32   

Arleta napisał/a:
30 km

ja tyle jeżdze z moim psem do weta bo jak poszłam do jednego u siebie w mieście na pierwsze "oględziny" to nawet szczeniaka nie dotchnął. Za dużo wapna jest nie zdrowe, trzeba tego bardzo pilnować.

Arleta 

Wysłany: 2010-01-08, 15:38   

emila244, na mazurach byłam jeszcze u weta w Połomie, ale to jest jeszcze dalej i nie mam do niego żadnego kontaktu. Bo to taki wet od krów i śmiał się, że tylko Warszawa przyjeżdża do niego z psami, ale zawsze pomógł, miał wiedzę.
Klinika w Ełku też jest bardzo dobra, znajoma tam swoją sukę sterylizowała, pani dr (!) która tam przyjmuje wykryła nowotwór u mojego poprzedniego psiaka, którego nawet na SGGW ominęli.Gloria, czasem warto pojechać gdzieś dalej.

emila244 
emila244

Wysłany: 2010-01-09, 17:44   

Arleta, dzięki za informacje, narazie nic poważnego się nie działo, więc nie szukałam weta poza Grajewem. To co nam radził ten nasz sprawdzałam w necie (czyt. na labradory.info :) ) W przyszłości zamierzam małą wysterylizować, wtedy przyda się dobry weterynarz. A do Ełku nie jest daleko.

Odpowiedz do tematu