Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Cieczka
Autor Wiadomość
olcia1001 
Mój Aniołeczek

Mój labrador: Zora
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-06-26, 10:25   

dzieki za odpowiedz tez mysle ze to chyba nie to...

[edymon] 

Mój labrador: CORRADO River Island
Pomogła: 60 razy
Wysłany: 2005-07-16, 11:03   

O [...], juz koncowka cieczki, a tu sie jakis fagas przyplatal, najpierw skowyczal pod balkonem, a teraz siedzi pod klatką i nie mozna wyjsc na sikupe!!!! Monter wlasnie poszedl "wywiezc" Pigwe autem na sikanie w okolicy:-)))

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2005-08-16, 09:30   

Atenka dostała wczoraj wieczorem pierwszą cieczkę - 2 spacerki za mną - jeszcze ho ho i trochę ;)

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Wysłany: 2005-09-26, 07:47   

Zora dostała cieczkę 22.09 ile to jeszcze potrwa?? i czy poza goracymi dniami moze biegac swobodnie czy nie ryzykowac?? od kiedy do kiedy sa gorace dni??

m.m.s 

Mój labrador: FIGA
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2005-09-26, 10:02   

olcia1001, to zależy od suni. moja np. krwawiła 17 dni a potem jeszcze z tydzień bardzo ostro jej pilnowaliśmy.( zresztą najlepiej podczas całej cieczki pilnować suni. ) ale psy biegały za nią zainteresowane jeszcze sporo po cieczce,wykąpaliśmy ją i zapach chyba trochę się zmył bo pieski przestały tak natarczywie ją podwąchiwać. powodzenia

olcia1001 
Mój Aniołeczek

Wysłany: 2005-10-11, 09:22   

w czwartek mina 3 tygodnie cieczki, nie jest raczej uciazliwa bo za Zorcia pieski raczej nie lataly... moze tez nie mialy okazji... ale mamy teraz problem.... jest od 2 dni strasznie glodna i je duzo wiecej niz normalnie bez szkody dla figury... gdzies od polowy cieczki ma powiekszone sutki i zastanawiam sie czy to normalne... od kilku dobrych dni juz nie krwawi a raczej plami... jest bardzo nadpobudliwa szczeka na nas ale nie wiemy po co.... chyba zwariuje...

m.m.s 

Mój labrador: FIGA
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2005-10-11, 09:25   

olcia1001, to całkiem normalne. moja figa mimo że miała tylko 1 cieczkę zachowywała się dokładnie tak samo!!!! to chyba hormony,hihihihi. sutki tez miała powiększone i biegłam do weta bo "coś się dzieję i może to jakieś guzki?" tylko blondyna nie pomyślał że na wszystkich naraz!!!!! :ups: :ups: :ups: :ups:

eVe 
jA & cZeKoLaDa

Mój labrador: Vela
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-10-31, 21:01   

Teraz my przechodzimy przez ten etap ... moja psina ma pierwsza cieczkę - stała się kobietką =) Póki co nie jest źle ... fakt, jest trochę "przymulona" i ma nabrzmiałe sutki, ale poza tym wszystko jest w normie. Martwi mnie tylko to że odkąd ma cieczkę znowu zaczęła kuleć - zbieg okoliczności czy ma jedno coś wspólnego z drugim?

agataputek 

Mój labrador: Tasha
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2005-11-01, 00:16   

Nasza Tasha też już ma za sobą pierwszą cieczke( no...prawie ;) ).W czwartek minęły już 4 tygodnie a ona wciąż wabi pieski swoim zapachem. Muszę przyznać, że nawet bardziej niż jak ją miała :co?: Wczoraj zauważyłam, że czasem wisi jej na psiorce biała kropelka...czy to jest normalne???

Odpowiedz do tematu