Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kurczak w warzywach.... gotowany...
Autor Wiadomość
agaaga001 

Mój labrador: Nero
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2007-03-16, 13:04   

moj labiszonek ma 4 miesiace dostaje 3 posilki, na sniadaniei kolacje sucha karme a obiadek full wypas, czasami tak patrze do jego miski , potem spogladam na moj talerz i mu zazdroszcze....

przewaznie na obiadek dostaje ugotowany ryz w takiej ilosci wody (czy tez wywaru z kury) ze sie wchlania, do tego obrane kurze miesko marchewka gotowana pokrojona w gruba kostke, czasami do tego dorzucam korzen pietruszki, no i dodaje chrzastki (zawsze sobie to pomamla, pogryzie, a dobre to bo ma duza zawartosc glukozaminy potrzebnej na stawy)

ale nic nie pokona jego ulubionego podwieczorku, na ktory sie sklada JABLKO, dostaje cale i zjada a po jakis 15-30 minutach idziemy na dwor bo kupke mu sie chce

c zasami na obiad dostaje puszke cielecinki w galarecie, albo kurczaka w galarecie

no jak narazie bardziej nie urozmaicam diety bo co za duzo to nie zdrowo

bettina 

Mój labrador: Zora
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2007-03-16, 14:33   

My prawie tak samo :) . Z tym, że gotowane na obiadek Zorka dostawała 2 x w tygodniu, a ostanio codziennie. Śniadanie i kolacja Eukanuba. Podwieczorek: surowa marchewka, jabłuszko coś jej nie podchodzi. Czasami zje banana.
Czy ktoś daje swojemu pupilowi gotowane żołądki drobiowe- czytam o przepisach i nie znalazłam. A przecież taka galaretka z żoładków to chyba dobra na stawy?

agaaga001 

Wysłany: 2007-03-19, 10:46   

Bettina

mozesz zrobic galaretke z drobiu bardzo dobra na stawy:) dawaj chrzoastki z kosci psiakowi, ja tak daje:) oczywiscie bez zadnych przypraw :)

zoladki mozesz poprostu ugotowac i dac psu tak samo jak np. plucka gotowane albo watrobke gotowana

wczoraj schabowego tyci tyci dalam sprobowac mojej psince..... oohhhh alez mu to smakowaloooo.... ;) ;)

[ Dodano: 2007-03-19, 10:50 ]
a co do owocow nero tez dostaje od czasu do casu banana, czasami kawalek brzoskwiki, za surowa marchewka nie przepada, woli gotowana, no ale zjadl juz nawet pomarancze, grejfruta i sytryne..... ja poprostu owoce dla siebi eobieralam a on byl natarczywy i chcial skosztowac tak wiec dostal..... ku mojemu zdziwieniu zjadl nawet cytryne :D :lol: ;) i wtedy doszlam do wniosku ze mam owocowego psa ;) ;) ;)

bettina 

Wysłany: 2007-03-21, 13:32   

Ja własnie gotuję żołądki, pytałam tylko czy to dobre czy może są jakieś przeciwwskazania.
Żołądeczki gotuję ok 1,5 godz. (oczywiście że bez przypraw), dodaję spro marchwi i trochę selera, gotuję dalej ok pó godz. Następnie dodaję ugotowany ryż (lub ryż gotuję na wywarze). Zorka uwielbia takie danie

agaaga001 

Wysłany: 2007-03-21, 13:46   

nie wydaje mi sie ze nie ma zadnych przeciwwskazan

ja jeszcze mojemu smykowi nie gotowalam tego jedynie watrobke drobiowa gotowana

tak wiec wydaje mi sie ze mozna bez problemu podawac zoladeczki labiszonkowi.... zreszta nie wiem czy na tym forum czy gdzie indziej przeczytalam ze ludzie daja wlasnie zoladki, plucka i watrobke :)

ale tak na marginesie twoj labcio ma WYPASNE jedzonko:) ryz, zoladeczek, marcheweczka... pewnie pozera to w 10 sekund i mu sie az uszy z radosci trzesa ;)

pozdrawiam
Agnieszka.

bettina 

Wysłany: 2007-03-21, 14:02   

Ale to tylko od czasu do czasu, głównie jest na Eukanubie :)
A z jakim apaetytem wcina widać na zdjęciach

agaaga001 

Wysłany: 2007-03-21, 14:25   

hahah na drugim zdjeciu widac ze wciaga nawet nosem hahahha :) ;)

az milo sie patrzy jak labkowi smakuje obiadek:) z wrazenia sama zglodnialam ;)

Martka 
Haggisynek :D

Mój labrador: Haggis (Sigmund Freud - Excellent Labs)
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2007-03-21, 14:29   

Mój chultaj dostał ostatnio gotowaną wątrobę wołową - niby to nic takiego, ale trudno ją dostać, nie w każdym sklepie mięsnym jest. Polecam , jest idealna do nabijania konga :) i nie tylko :) do ryżu i warzyw tez jest dobra i smakuje psu.

agaaga001 

Wysłany: 2007-03-22, 14:18   

"Mój chultaj dostał ostatnio gotowaną wątrobę wołową - niby to nic takiego, ale trudno ją dostać, nie w każdym sklepie mięsnym jest. Polecam , jest idealna do nabijania konga i nie tylko do ryżu i warzyw tez jest dobra i smakuje psu."

coraz bardziej sie upewniam ze nasze psiaki jedza czasami lepiej niz my :)

watrobki wolowe, zoladeczki ;) ;) ;)
czasami tak patrze na to co moj labiszon je i sama z mila checia skosztowalabym sobie bo to tak apetycznie wyglada ;) ;) (tylko musialabym sobie to posolic i popieprzyc hehehe )

ostatnio moja mama mojemu labciowi (specjalnie dla niego i tylko jemu) zrobila galaretke z nozek wieprzowych ehhh.... pochlania to tak szybko , uszy mu sie trzesa, on w ogole jak takie pysznosci dostaje to sie caly z radosci trzesie...

pozdrawiam
Agnieszka.

bettina 

Wysłany: 2007-03-22, 21:11   

Mój mąż czasem się śmieje, że Zorcia zajada pyszności a on ma na obiad np. knedle :)

Odpowiedz do tematu