Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
home hosting u forumowiczów
Autor Wiadomość
jusiss 

Mój labrador: Lagan
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 2005-04-27, 14:24   

o dobry pomysl na pytanie:
Czy ktoś dysponuje domem z ogrodem, czy piesio będzie w mieszkaniu.

lucka 

Wysłany: 2005-04-27, 14:36   

ja mam dom z ogrodem , co do ceny jak na dłużej to zwrot za jedzenie(bo one potrafią zjeść) chyba że pancio/a da swoje. piszcie proszę na mail poniżej.

Pawel 

Mój labrador: Labi
Wysłany: 2005-04-28, 15:11   

Zapraszamy do Tychów Z checia zaopiekujemy się labkiem jesli jego właściciel będzie w potrzebie :D

jusiss 

Mój labrador: Lagan
Wysłany: 2005-04-28, 15:17   

Dobry, kiedy można się spodziewać gotowego formularza? :D

Dobry 
Administrator

Wysłany: 2005-04-28, 15:26   

jusiss napisał/a:
Dobry, kiedy można się spodziewać gotowego formularza? :D

zrobienie formularza to moment, ale czy to wszystkie pytania, na które chcielibyście znać odpowiedź oddają swojego labka pod opiekę?

Niebieska 

Mój labrador: Noa i Birma
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2005-04-28, 15:30   

Czy zgadzasz się na to by pies wchodził na meble (fotel, kanapa)
a) tak
b) nie

Katarzyn@ 
Moderator

Mój labrador: Ciasteczka
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2005-04-28, 20:36   

A ja tam nie wiem, ponieważ w moim przypadku pies będzie miał inne warunki w Gdyni, inne w Rozewiu a jeszcze inne w Olsztynie... w zalezności od pory roku i terminów też będzie inaczej. Więcej czasu miałabym dla psa w wakacje czy weekendy, a mnie w normalnych roboczych dniach...
nie dam rady tego wszystkiego zamieścić w formularzu i odpowiedzieć na dane, sztywne pytania w ankiecie... :(

Może powinniśmy zapytać czy przyjmujący weźmie:

psa czy sukę...

Wiecie, mój pies toleruje wokół swojej miski wszystko, niezaleznie od wielkości i płci, ale wiem że są labradory gotowe walczyć o swje miejsce i miskę...

abi 
Wanda.

Mój labrador: Abiś
Wysłany: 2005-04-28, 21:06   

Cytat:
w moim przypadku pies będzie miał inne warunki w Gdyni, inne w Rozewiu a jeszcze inne w Olsztynie... w zalezności od pory roku i terminów też będzie inaczej. Więcej czasu miałabym dla psa w wakacje czy weekendy, a mnie w normalnych roboczych dniach...

powinno być pole "uwagi" w którym będziemy umieszczać to co napisała Katarzyn@ czyli to czego nie da się opisać w sztywnych pytaniach

Magdala 
ERIE

Mój labrador: ERIE-Futro nad Futrami
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2005-04-29, 21:24   

Myślę że należy zadac podstawowe pytania typu: pies czy suka, na jak długo, jakie koszty itp a szczegóły uzgadniać bezposrednio przy zobowiązaniu, przecież nie jesteśmy w stanie wszystkich pytań które nas nurtują zawrzeć w ankiecie, a poza tym każdy pies ma "swoje tematy" i tylko bezpośrednia rozmowa może dać odpowiedź na nasze pytania.

[ Dodano: 2005-04-29, 21:29 ]
Może to straszne co napiszę, ale tak mi przyszło do głowy że powinna być opcja dotycząca oceny zarówno osoby-opiekuna przed oddaniem psa poprzez innych którzy go znają, jak i oceny przez właściciela po odbiorze piesia.

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2005-05-01, 14:06   

Myślę że tak naprawdę nikt się nie zdecyduje zostawić psiaka u osoby którą widzi pierwszy raz w życiu - dla mnie te deklaracje sa istotne w grupie osób które się trochę znają - znaja swoje psy - wtedy taka chęc opieki można brać poważnie pod uwagę - czasem zdaża sie że nie ma innego wyjścia jak zostawić gdzieś swojego 4-łapa

Odpowiedz do tematu