Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najlepiej kupic karmę (sklepy online i stacjonarne)
Autor Wiadomość
Apollo.Malibu 
ApolloiMalibu

Mój labrador: Apollo i Malibu
  Wysłany: 2017-02-24, 21:31   Gdzie najlepiej kupic karmę (sklepy online i stacjonarne)

Witam,
Mamy w domu dwa wspaniale labradory, które zaczeliśmy karmić Royal Canin Labrador Junior i jestesmy bardzo zadowoleni z tego jak po nie sie zachowuja (glod wydaje sie zaspokojony, zalatwiaja sie prawidlowo, maja mnostwo energii). Wczesniej dostawali Brit Puppy i roznica jest ogromna, dlatego chcemy trzymac sie karmy Royal Canin. W jakim miejscu cena jest najbardziej w porzadku, czy mozecie polecic jakies sklepy internetowe lub stacjonarne w Warszawie. Teraz zaplacilismy 220zl a przy dwoch pupilach fajnie jakby udalo znalesc jakas dobra oferte :)

Czekam na propozycje

monikacicha90 

Wysłany: 2017-02-28, 10:20   

Jesli chodzi o karmy Royal Canin to moim zdaniem najbardziej opłaca się kupować je w dobrych sklepach internetowych. Ja najczęściej zamawiam je z https://www.naszezoo.pl/pl/c/Royal-Canin/84 . Wiadomo, taka karma to dość spory wydatek, ale mimo wszystko warto inwestować, bo ma dobry skład, a większość psiaków ją je. Ja na przykład kupuję wersję suchą dla buldogów francuskich, Royal Canin French Bulldog Adult i za 1,5 kg płace ok. 70 zł

Margo 
Margo

Mój labrador: Stefan[*], Leon
Wysłany: 2017-02-28, 12:08   

monikacicha90 napisał/a:
bo ma dobry skład

niestety nie ma dobrego składu, w większości RC jest zero mięsa, dobra karma to taka, która ma dużo mięsa i to na pierwszym miejscu

dla osób, które nie czytają składów karm, wklejam skład wspomnianego RC Labrador junior, zero mięsa, wypełniacze, brak składu procentowego składników, to jest dramatyczny skład, w cenie RC można znaleźć wiele karm z extra składem, z mięsem, bez zbóż, z dodatkami na stawy itp.

SKŁAD: ryż, suszone białko drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego*, gluten kukurydziany, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, włókno roślinne, olej sojowy, fruktooligosacharydy, łuski i nasiona psyllium, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), olej z ogórecznika, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny). DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 24300 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 40 mg, E2 (Jod): 2,8 mg, E4 (Miedź): 2 mg, E5 (Mangan): 52 mg, E6 (Cynk): 198 mg, E8 (Selen): 0,1 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.

Marlenia 

Wysłany: 2017-08-24, 14:19   

Ja swojemu czworonogowi również początkowo podawałam RC Junior ale niestety u nas się nie sprawdził. Wydaje mi się że to wszystko zależy od preferencji indywidualnych psa. Jeśli akurat u Ciebie się sprawdza to świetnie. Jeśli chodzi o dobrą cenę RC to ja kupowałam tutaj: http://www.krakvet.pl/roy...r-pg-14335.html

janpola 

Mój labrador: felek
Wysłany: 2017-09-24, 20:27   

My kupujemy karmę firmy Brit Care. Dobry stonek jakości do ceny .. Mają dużą zawartość mięsa

OlciaDoro09 

Mój labrador: Łezka
Wysłany: 2017-09-28, 15:47   

Ja zawsze karmę kupuję przez internet z tej strony . Po pierwsze dlatego, że na tej stronie jest dużo taniej niż w sklepach w moim mieście, a po drugie dlatego, że w mieście nigdzie nie mogę znaleźć zdrowych karm, które mnie interesują. Wszędzie tylko te marketowe świństwa ;/

janpola 

Mój labrador: felek
Wysłany: 2017-09-28, 19:21   

Ja tam kupuję w zoo karinie ..preferuję firmę brit care.. Może i w necie znajdziesz coś lepszego i tańszego, choć podejrzewam że nie do końca chodzi o cenę, ale ja osobiście nie jestem przekonany do zakupów internetowych tego rodzaju

deafeningquiche 

Wysłany: 2020-02-06, 14:25   

Ja bardzo polecam ten sklep: https://vet-shop.pl/karma-labrador-retriever-58 naprawdę świetne ceny i dobra jakość obsługi klienta, ja nic więcej nie potrzebuję.

Odpowiedz do tematu