Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
PSI FRYZJER nowo otwarty salon w Toruniu
Autor Wiadomość
mariel 
Magda :)

Mój labrador: Luna
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2008-06-20, 18:27   

nie wiem czemu, ale ,,ulepszanie" labka mnie nie chwyta. przeciesz taki utplany w blocie z domieszka hmm, kupki, jest najpiękniejszy :D
a tak serio, to przy prowadzeniu takiego psiego SPA potrzeba nie tylko wiedziec, gdzie co i jak przyciąć, trymować czy wykąpać, ale znać wzorce ras, podejście tez trzeba miec odpowiednie. Podziwiam :) ;)

Missy2007 
Missy zwana Miseczką :-)

Mój labrador: Missy
Wysłany: 2008-07-09, 08:25   

Fiu Fiu ... Lilu to dobrze :-) My te z zamierzamy właśnie wykąpać Missy dzisiaj ale w domowych warunkach:-)
Lilu cudnie wygląda... i jak grzecznie siedziała !

labradorka 

Mój labrador: Molly
Pomogła: 20 razy
Wysłany: 2008-07-09, 09:20   

"zachowanie zwierzęcia może wpłynąć na cenę" uulala to my tam byśmy fortunę zostawili :zlotyusmiech: nie no żartuję, fajna sprawa, może kiedyś się wybierzemy :)

Kar0l 

Wysłany: 2019-09-24, 09:29   

Mnie tam błotko w psiaku nie urzeka, a z usług psiego fryzjera zdarzyło mi się parę razy korzystać. Akurat zawsze korzystałem z usług Pani Basi, która świadczy usługi pielęgnacji psów w domu u klienta. Posiada odpowiednie umiejętności, wiedzę na temat różnych ras psów i co najważniejsze kocha psy co da się zauważyć po zachowaniu mojego pupila. Psiak często okazuje niechęć do obcych osób, a Panią Basię toleruje i lubi. Ofertę Pani Basi możecie zobaczyć na stronie: https://psifryzjerkrakow.pl/ .

Odpowiedz do tematu