Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchudzanie labka
Autor Wiadomość
nathaliena 
Natalia

Mój labrador: Bari (Waldi Niewierskie Łąki) & czeko labstaff Goya
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2012-05-29, 14:27   

Olina997, jak Wam idzie? ;-)

Olina997 
Ola

Mój labrador: Fifi
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2012-05-29, 17:14   

nathaliena, Jesteśmy w trakcie kończenia cieczki więc aktualnej wagi na razie nie znam, bo do weta na ważenie ciągać jej nie chciałam i męczyć. Jakieś dwa miesiące temu było minus 5 kg bodajże, o ile dobrze pamiętam. Ale wciąż trzymamy dietkę i już udało nam się oduczyć tego proszącego wzroku podczas gdy ja czy ktoś z rodzinki przygotowywał obiad/śniadanie/w ogóle coś do jedzenia. Teraz Fifi w ogóle się nie interesuje :)

nathaliena 
Natalia

Wysłany: 2012-06-04, 16:33   

Olina997, no to spore sukcesy, mój Bari mimo, że tyle schudł, nigdy nie przestał żebrać :razz:
zrobiłaś zdjęcie przed i po? ;)

Olina997 
Ola

Wysłany: 2012-06-06, 10:23   

Mam kilka, tylko komputer aparatu mi nie czyta. Jak coś wykombinuję, to wrzucę napewno :) trzeba się pochwalić sukcesami :zlotyusmiech:

[ Dodano: 2012-06-18, 20:07 ]
Kochani, byliśmy dziś u weta i Fifi schudła 7 kg! :jupi: :jupi:

BioSante VS 

Wysłany: 2012-06-25, 15:46   

Ciekawym i skutecznym rozwiązaniem przy nadwadze i otyłości jest stosowanie naturalnego blonnika pokarmowego Fibromax. Zmniejsza kaloryczność posiłków i poprawia perystaltykę jelit. Dzieki temu ostatniemu pomaga usunąć zbędne złogi i zalegające resztki pokarmowe.

nathaliena 
Natalia

Wysłany: 2012-06-25, 16:15   

Olina997 napisał/a:
Kochani, byliśmy dziś u weta i Fifi schudła 7 kg!
gratuluję, wspaniały wynik :drink: dużo Wam jeszcze zostało? Pokaż nam ją :zlotyusmiech:

Olina997 
Ola

Wysłany: 2012-06-26, 11:00   

nathaliena, jeszcze trochę zostało. Aktualna waga to 40 kg. Fifka ma 60cm w kłębie, jest dość masywna i ma szeroką klatę ;) . Tak się zastanawiam do ilu powinna schudnąć mniej więcej?

nathaliena 
Natalia

Wysłany: 2012-06-26, 11:25   

Olina997 napisał/a:
Tak się zastanawiam do ilu powinna schudnąć mniej więcej?
hm, trudno określić, a weterynarz co mówi? Przy jakiej wadze wygllądała najlepiej? Mój Bari jest masywny, waży 35-36kg, ma wzrost przeciętnego labradora, ani za wysoki, ani za niski, powiedziałabym proporcjonalny, a nawet rzeknę więcej - idealny i najpiękniejszy. :wachluje: rotfl
Miałam niedawno na tymczasie też taką wysoką, masywną suczkę, ważyła 42kg, kiedy do mnie trafiła, waga docelowa ok. 34 kg, już ma 37 i jeszcze trochę i będzie idealnie, moze Fifka podobnie :)

[ Dodano: 2012-06-26, 11:33 ]

Olina997 
Ola

Wysłany: 2012-06-26, 11:34   

Właśnie wet mówił, że do około 33-35 kg żeby schudła to będzie super :) . Z tego co pamiętam, to najlepiej wyglądała właśnie przy takiej wadze. W weekend oporządzę z nawleczonym aparat i dodam kilka zdjęć. Ale efekty już widać gołym okiem, no i samopoczucie psina ma dużo lepsze, nie męczy się szybko podczas zabawy czy na spacerach i upały jej aż tak nie dokuczają :jupi: . Jestem z nas dumna :zlotyusmiech: . I jeszcze raz dziękuję pięknie za cenne wskazówki i zainteresowanie :D .

[ Dodano: 2012-06-26, 11:36 ]
A tymczasowiczka piękniuchna, wydaje się bardzo wysoka. Moja jest chyba trochę niższa, ale krępa w budowie. Będziemy po prostu dalej pracować nad spadkiem wagi i kontrolować wygląd :)

nathaliena 
Natalia

Wysłany: 2012-06-26, 11:38   

Olina997, no pewnie, zdrówko psiaka najważniejsze, a skoro już zauważacie zmiany, to rewelacyjnie, jeszcze trochę i dobijecie do celu. :) Teraz, kiedy jest szczyplejsza i sprawniejsza, to może więcej się ruszać, pływać, co na pewno pomoże w dalszej drodze odchudzania.
Cieszę się, że zdałaś sobie sprawę, oby wiecej takich właścicieli, bo niestety widzę zarówno na mieście, jak również tu an forum, u osób swiadomych, jakie ma zapasione psy, to przykre, a najbardziej w tym wszystkim żal psa. Ja też uwielbia karmić moje psy, one tak się wówczas cieszą, ale wszystko z rozsądkiem.
Czekam na fotorelacje :zlotyusmiech:

Olina997 napisał/a:
A tymczasowiczka piękniuchna,
to akurat mój Bari, Beza była wyższa :razz: Bari ma ok. 58cm.
Tu ma, sądząc po dacie, 47kg i zdaniem wielu wyglądał dobrze :pada:

Olina997 
Ola

Wysłany: 2012-06-26, 11:53   

nathaliena napisał/a:
zdaniem wielu wyglądał dobrze :pada:
:pada: no brzucholek to jak piłeczka. Dużo dało mi forum i oglądanie zdjęć Fifki, na co dzień można nie zauważyć powolnego tycia psiaka, ale gdy zobaczyłam ją na zdjęciach to przeżyłam szok - jaka ona utuczona. I tak żartem - myślałam o przerobieniu jej na smalec ;) , byłoby tego dużo :bad: . Ale wzięłyśmy się za siebie i trzymamy w postanowieniach.

paweldomagala34 

Wysłany: 2019-09-07, 16:04   

Jeżeli interesuje was tematyka odchudzania, to może tutaj : https://top-supplementen.nl/ moglibyście znaleźć jakieś interesujące treści. Z tego co wiem, to jest tam wiele ciekawych artykułów na temat zdrowego odżywiania diet :)

Odpowiedz do tematu