Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Alergia
Autor Wiadomość
Kaja 

Mój labrador: Kaja
Wysłany: 2019-07-26, 13:23   Alergia

Cześć,
mamy prawie czteroletnią sunię, która od początku jest alergikiem. Przez objawi (drapanie, gryzienie, kichanie) myśleliśmy że zdażyło się najgorsze - Kaja jest uczulona na trawę. Razem z wetem ustaliliśmy pomoc doraźną sterydy w najgorszych chwilach i bezpośrednią - zmiana karmy. Przez jakiś czas kupowaliśmy brita ale zaczął drożeć, a cała rodzinka suni karmi się na spokojnie karmami marketowymi. Teraz dopiero widzę na forum jaki to syf. Po bricie przeszliśmy na Purine Dog Chaw (tak, tak już też wiem) raz jagniecina raz łosoś zależy co dostaniemy bo różnie to bywa.
Wiele już mieliśmy też problemów z wymiotami i biegunkami po jej zamiłowaniu do kup kotów (:/), dwa razy z nocnymi kroplówkami.

Jakie polecacie podjąć kroki przy tej alergii żeby wreszcie przestała się drapać? Skóra jest w średnim stanie, kilka zadrapań do krwi (pod pachami i na brzuchu), zauważyłam też że w okolicy obroży zaczęła wypadać jej sierść ;(
Wiem że podstawową sprawą jest karma, ale też mamy ograniczony fundusz z racji na trójkę dzieci.

Odpowiedz do tematu