Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
LADIES AND GENTELMEN... MEET MY LOUIS!
Autor Wiadomość
myszanna 

Mój labrador: Louis
  Wysłany: 2016-03-08, 21:11   LADIES AND GENTELMEN... MEET MY LOUIS!

Kwintesencja mojego szczęścia, spełnienie moich marzeń, powód dla którego chcę wracać do domu, niezawodny weekendowy budzik, najmądrzejsze stworzenie na świecie!

LOUIS THE DOG!

Gocham 

Mój labrador: Hasta [*], Hana, Fleur, Hessi
Wysłany: 2016-03-08, 21:20   

Fajny niunuś :zakochany:

myszanna 

Mój labrador: Louis
Wysłany: 2016-03-08, 21:41   

Dobra, dobra...
Jestem Louis (dla mamy, a dla taty Lewis, bo nie mogą jszcze ustalić czy Vuitton czy Hamilton), Mam prawie 5 miesięcy, ale jestem mniejszy niź moi kumple - nie wiem czemu, zjadam wszystko co da mi mama albo tata (czego nie dadzą to sam ukradnę), poprostu rosnę sobie wolniej. Ciągle mnie tu tulą! Tulenie jest super, a przy okazji mogę ich pogryźć, uwielbiam głaskanie po brzuchu i gryzienie... gryzienie wszystkiego, ubrań, mebli, pościeli, ścian, telefonów, pilotów od tv, wszystkiego... Czasem zostaję sam w domu i wtedy to się dopiero dzieje... Regularnie wybuchy poduszek! Albo mat higienicznych (no bo jeszcze trochę siuram w domu, ale za to qpa już tylko na dworze!). Ostatnio zdarzył mi się podczas nieobecności mamy i taty zmasowany atak butów... Byście to widzieli, trampki, adidasy, szpilki, buty od garnituru... wszystko w moim legowisku, broniłem się... Rozumiecie to? Ja mogłem zginąć...
Lubie spacery i baaaardzo lubię się uczyć. No dobra, lubię smakołyki, które mama mi daje jak się uczę. Ale to to samo. Wstępne szkolenie indywidualne już za mną. Od przyszłego tygodnia idę do przedszkola. A co! W ogóle się nie boję, nawet oszczekałem ostatnio bullteriera. Mam kilku kumpli na mojej ośce, no i dziewczyny, ach te dziewczyny...
A, i nie lubię jak mama mi robi zdjęcia, ale jak już coś jej się udało to pooglądajcie!
Piona!

cuciola 

Mój labrador: Tommy
Wysłany: 2016-03-10, 13:46   

Fajny urwis i tak fajnie opowiada :) :jupi:

Yoghi (*)

aga2113 

Wysłany: 2019-04-24, 10:59   

Cudowny! :D

gadżety religijne

Odpowiedz do tematu