Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Czekladowy Dyzio - DT Andrespol
Autor Wiadomość
Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2018-09-09, 14:31   

Cześć wszystkim! To ja Dyzio!
Dzisiaj postanowiłem napisać trochę o moim życiu :)
Zaczęło się jak wiecie niezbyt dobrze... znaleziony, niechciany, czekający najprawdopodobniej na wywóz do schroniska, nie rzadko słyszałem, że okrzykniętego złą sławą.
Niby słodziak ze mnie, więc było kilka propozycji adopcji, ale nic nie poszło tak jak trzeba i zadzwoniły z pytaniem o mnie "one" :P
One jak to one, wypytały, ustaliły, załatwiły i zaraz taksówka stała, by zabrać mnie w lepsze miejsce :)
Michał wiózł mnie na przednim siedzeniu swojej wyczesanej bryki, a ja? ja zastanawiałem się gdzie jadę, jak to będzie, czy w końcu będę szczęśliwy?
Dojechałem na miejsce, a tam dwie czarne dziewczyny powitały mnie radośnie :) Fajne z nich rezydentki, bo ugościły mnie jak swojego, podzieliły się wszystkim, a co najważniejsze swoim człowiekiem. Nie czułem się gorszy, ani niepotrzebny, znów poczułem się kochany. A to ważne i potrzebne w naszej psiej egzystencji.
Dzisiaj jest ten dzień w którym mogę się pochwalić, że znaleźli mnie moi ludzie i pojechałem do swojego domu stałego :)
Zupełnie się tego nie spodziewałem, że tak szybko ktoś mnie znajdzie, pokocha i weźmie do swojego domu, ale udało się i to dzięki wszystkim, którzy mi kibicowali <3
Dziękuję z całego serca w swoim imieniu, no i "one" też dziękują serdecznie wszystkim za pomoc i wsparcie <3
No a ja życzę sobie, by działo się najlepsze i żebym nie chorował, by w szczęściu i zdrowiu żył z moimi opiekunami w domku stałym.
Z mokrymi całusami, pozdrawiam
Dyzio
Ps. moje pierwsze zdjęcie z internetów (swoją drogą jak ja wyglądałem!!), no i drugie już w drodze do domu :)

"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

agnes21 

Wysłany: 2018-09-11, 09:06   

Cześć Dyzio :) Jesteś słodki :D

abuleczka 

Mój labrador: Dasza Foczka
Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2018-09-14, 21:47   

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2018-11-05, 21:12   

Niestety Dyzio wrócił z adopcji :( Nie jesteśmy przekonane że powrót z DS był z winy Dyzia ;)

Tak się ma w DT :zakochany:

abuleczka 

Mój labrador: Dasza Foczka
Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2018-11-05, 22:22   

Wrócił z adopcji od razu do DS??

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2018-11-11, 15:10   

abuleczka, nie to pomyłka :) już poprawiłam. Dyzio jest w DT :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

Odpowiedz do tematu