Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzenie układu pokarmowego przez głupotę weterynarza
Autor Wiadomość
Hugoboss99 

Wysłany: 2018-06-26, 12:06   Uszkodzenie układu pokarmowego przez głupotę weterynarza

Witam.. jestem.ciagle w szoku i nie mogę się pozbierać. Po wykastrowaniu mojego pupila, weterynarz powiedział, że można mu podać 1× 2 dni tramal. Na trzeci dzień pozwolił podać ketonal. Ludzie mój piesek się wykrwawił i nie żyje 😭😭😭 ratowalismy to w klinice jednak niestety nie udało się. Z tego wszystkiego, w tym afekcie pochowaliśmy sami psa mimo iż wiem, że to nie dozwolone. Chcieliśmy godnie to pożegnać. I teraz żałuję, że nie zrobiłam sekcji zwłok by pozwać lekarza. Mój psiak umarł wczoraj. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.😭😭

Marieo9 

Wysłany: 2018-06-26, 16:37   

Strasznie Ci współczuję, nie wyobrażam sobie takiej straty :( Niestety już i tak, nawet gdybyś wykopał pieska to nie wiele dałoby się zobaczyć chociaż możesz porozmawiać o tym na uniwersytecie Olsztyńskim na wydziale medycyny weterynaryjnej - może jednak coś się da zrobić.
Inna sprawa, że dochodzenie swoich praw w przypadku lekarzy... wiesz, to są sądy koleżeńskie. Prawdopodobnie więcej byś stracił nerwów niż faktycznie coś zdziałał.

Hugoboss99 

Wysłany: 2018-06-26, 16:40   

Niestety zdaje sobie z tego sprawę więc cierpię w milczeniu 😭😭😭 z lekarzami ciężko wygrać, tym bardziej że przy rozmowie byłem z żoną sam więc słowo przeciw słowu. Tak bardzo mi ciężko, biedny musiał strasznie cierpieć:(

Odpowiedz do tematu