Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie - Poznań
Autor Wiadomość
Monika+Arville 

Wysłany: 2009-12-17, 14:06   

zdecydowanie polecam Pawła i Magdę. sami chodziliśmy do ABC, ale z perspektywy czasu i wiedzy nabytej teraz raczej wybralibyśmy inna szkołę. aaa i jeszcze jest Piotr Smurawa, tez bardzo dobre opinie o nim słyszałam

nmin 
Honami Anami

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2009-12-17, 18:30   

A coś w Poznaniu, w wersji dla niezmotoryzowanych? :ups: Chciałabym wziąć Azara wiosną na PT lub coś takiego, dopóki go jeszcze całkiem nie rozpieściliśmy :confused:

Magda Urban to kto, i gdzie?

Ooo, ta poznańska Wesoła Łapka jest w pobliżu trasy tramwaju, do którego mamy blisko, muszę zagłębić się w temat :)

[ Dodano: 2009-12-17, 19:29 ]
Wysłałam zgłoszenie do Wesołej Łapki, bo ich oferta trochę kosztuje, ale jest idealna - ale pewnie tak jak ja myśli już ze sto innych osób, więc jutro zadzwonię tam jeszcze i spytam, czy to w ogóle aktualne jest, i jeśli tak, to którzy jesteśmy na liście :shy:

[ Dodano: 2009-12-18, 13:42 ]
Potwierdzone, w styczniu Azar pakuje kapcie do woreczka z muchomorkiem i idzie do szkoły :jupi:

dusiak 
dusiak

Mój labrador: Kenzo
Wysłany: 2009-12-18, 19:09   

Witam serdecznie mam pytanko związane ze szkoleniem "na woli" chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat może ktoś pomóc??
Mój psiak jest nieludzko nadpobudliwy ;) nie mogę dać sobie z nim rady nie słucha kiedy go wołam tylko ucieka hm nie ucieka tylko chce się bawić,wszystko wynosi ,skacze jak oszalały ..nie mam pojęcia jak z nim postępować ...chciałabym aby był ułożony spokojny i posłuszny.Słyszałam wiele opini o szkoleniu właśnie "na woli" nie wszystkie były pozytywne....pomóżcie

Naika 
Fundacja PRIMA

Mój labrador: Tsuga i Masza (DT)
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2009-12-29, 20:00   

dusiak napisał/a:
Witam serdecznie mam pytanko związane ze szkoleniem "na woli" chciałabym się dowiedzieć coś więcej na ten temat może ktoś pomóc??
Pisałam stronę wcześniej ;) Nie polecam.

zbeata06 

Mój labrador: Tores i Wonder (DT)
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2010-03-04, 08:39   

Zapisałam naszego ciągnika na szkolenie :tak: W piątek jedziemy na teorię (bez psa), a w sobotę na pierwsze zajęcia (pierwsze dla Toresa ,bo kurs juz się zaczął się tydzien temu).
Trener zaprosił nas pół godziny wcześniej,aby nadrobić :pada: czyżbym miała genialnego psa i o tym nie wiem? ;)

ren_ata71 
Renata i Viktor

Mój labrador: Midas i Helios
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-03-04, 08:55   

dusiak napisał/a:

Od ponad miesiąca chodzimy na szkolenie "Na Woli". Przed pójsciem tam tez słyszelismy troche negatywnych opinii i mielismy mieszane uczucia, ale to sie nie potwierdziło. Jestesmy zadowoleni i są efekty w zachowaniu psa.

nmin 
Honami Anami

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2010-03-04, 15:05   

A Azar jest na razie po ośmiu lekcjach i już prawie grzecznie chodzi na smyczy... :jupi:

mawi27 

Mój labrador: Torque & Lara [*]
Wysłany: 2010-05-18, 09:19   

witam, chcialabym odswiezyc temat, wlasnie jestesmy w trakcie szkolenia w ABC Nekielka spotykamy sie z szkoleniowcami co weekend i tam odbywa sie ciezka praca nad ulozeniem naszych pieskow, ogolnie jestem pozytywnie zaskoczona gdyz nauki przynosza korzysci, piesek zrobil sie bardziej karny, a wiedza tam przekazywana jest latwo przyswajalna a przede wszystkim poparta przykladami na ich psach , gdzie jak zobaczylam Cane Corso chodzacego tak jak chcial trener bylam w wielkim szoku ze tak mozna, wiec jestem zdecydowanie na TAK :) i oczywiscie polecam

ren_ata71 
Renata i Viktor

Mój labrador: Midas i Helios
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-05-18, 11:09   

Duzo dobrego słyszelismy o szkole ABC Nekielka, ale troche nam było daleko i wybralismy szkołe Na Woli i tez duzy pozytyw dla tej szkołki, chodzimy juz tam 3 miesiace i Midas bardzo sie zmienił....choc do psa idealnego jeszcze mu baaardzo daleko ;-)
Czy taka definicja "pies idealny" pasuje do labradora ?? ;-)

nuusia 
Ania

Mój labrador: Arko / Felicita
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-05-18, 15:23   

mawi27, ja również polecam ABC :) skończyłam ta szkołę jak jeszcze była w Tulcach :)

Beee 
Beee

Mój labrador: Ahead Nero
Wysłany: 2010-05-30, 23:27   

Zapraszam...
indywidualne szkolenie psow z dojazdem do klienta :) ))
Pzdr :)

Ahead Nero

zbeata06 

Mój labrador: Tores i Wonder (DT)
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2010-05-31, 12:47   

My niedawno zakończyliśmy szkolenie w Nekielce i jesteśmy zadowoleni. Pan Lisiecki ma naprawdę ogromną wiedzę i doświadczenie co pozwala mu przeistoczyć niesforne psiaki w radosne i posłuszne. Ponadto oferuje zajęcia przypominające i podwyższające umiejętności psa.

SzkolenieWataha 

Wysłany: 2018-03-19, 11:07   Re: Szkolenie - Poznań

Shadow_pl napisał/a:
Witam
Przeglądając tematy w tej kategorii znalazłem kilka namiarów na szkolenia dla labków, ale niestety żadnego w Poznaniu :( .
Dlatego też piszę ten post licząc na to, że w gronie forumowiczów znajdzie się ktoś kto zna jakąś dobrą szkołę w Poznaniu.

Zapraszamy do naszego centrum szkolenia psów Wataha!

http://szkoleniewataha.pl/
ul. Zielona Polana 10
Borówiec k/ Poznania

baku12000 
Anita

Mój labrador: Falko
Wysłany: 2018-04-04, 14:36   

Witam,
Wiem ze 13 kwietnia zaczyna się szkolenie psów w Szkole Wesoła Łapka w Poznaniu. Proszę sprawdzić w necie wesolalapka.pl. Wesoła Łapka - Szkoła przyjaciół psów :) My jesteśmy zapisani z naszym labkiem na szkolenie we Wrocławiu, które zaczyna się 11.04 :)

Momo 

Wysłany: 2018-04-09, 19:07   

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

Odpowiedz do tematu