Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
AnIeLa 
Anka

Mój labrador: Asior
Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2010-09-21, 12:34   

Ja zamawiam tylko w telekarmie, dostawa na następny dzień, szybko, sprawnie. Odpowiada mi to :tak:

gregory23 

Mój labrador: Max
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-09-27, 10:29   

Daisyslawa napisał/a:
Której dokładnie?

PURINA PRO PLAN Puppy Digestion Lamb & Rice 14kg = 158zł ostatnio jak nie mieli 18 kg to mi za 135 sprzedali jako promocja

PURINA PRO PLAN Puppy Digestion Lamb & Rice 18kg = 179zł

No i do tego 2% zniżki już mam

karolinna15 

Mój labrador: Fiona
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2010-09-28, 20:32   

AnIeLa napisał/a:
Ja zamawiam tylko w telekarmie

Ja ostatnio też tylko w telekarmie =)

Sjuzi 

Mój labrador: Betina
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2011-01-11, 21:04   

Chcę zakupić duży worek karmy dla schroniska. W szkole córki w czwartek będzie zbiórka darów. Gdzie mogę dziś zamówić (sklep internetowy), żeby najpóźniej w czwartek do południa do mnie to dotarło? Dla Beci zamawiam w telekarmie ale oni znając życie przywieźliby mi karmę w czwartek wieczorem... HELP!

oleska2803 

Mój labrador: Snickers
Wysłany: 2011-01-11, 21:10   

my ostatnio zamawialiśmy rzeczy w świat karm i były na drugi dzień, jak na razie robiłam tam zakupy tylko raz ale jestem bardzo zadowolona, od 50 zł mają dostawę gratis, jak czegoś nie mają to dzwonią i informują, proponują w zamian w tej samej cenie, no i jest stały kontakt z kurierem który dzwoni przed przyjściem. Robiliśmy zakupy już w psim raju i sklep fajny, zawsze jakieś gratisy w paczce ale firma kurierska beznadziejna, kurier nigdy nie dzwoni i trzeba czekać przynajmniej 3,4 dni. Robiłam również zakupy w karusku, dostawa na drugi dzień ale jest drogo i nie mają od żadnej kwoty darmowej dostawy niestety.

zbeata06 

Mój labrador: Tores i Wonder (DT)
Pomogła: 25 razy
Wysłany: 2011-01-11, 21:15   

Sjuzi napisał/a:
Chcę zakupić duży worek karmy dla schroniska.

Ja dla schroniska kupuję w marketach.Wiem,że takie karmy są mało warte,ale w przypadku naszego schronu liczy się ilosć.

Sjuzi 

Wysłany: 2011-01-11, 21:33   

Ja tez chce kupic najtańszą :cry: ale nie mam czasu jechac do normalnego sklepu. Nawet jestem skłonna kupić 2 wory żeby pomoc tym biednym psiakom ale musi to byc internetowy sklep.

[ Dodano: 2011-01-11, 21:36 ]
Zaraz sprawdzę ten świat karm. dzieki zbeata06

[ Dodano: 2011-01-11, 22:02 ]
Oleska2803 dzieki :)

Evela 
Psiarz pełną parą

Mój labrador: Lorena i Jamnior Nitka
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2011-01-12, 09:04   

telekarma.pl 24h dostawa.

gregory23 

Mój labrador: Max
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-01-12, 10:11   

Sjuzi, któa szkoła w W-ie ma tą zbiórkę ?? I które schronisko w W-ie będzie obdarowane?
W krakvet dostałem po 24h ostatnio.

Jeżeli mieszkasz gdzieś na jakimś osiedlu poszukaj Lidla czy Biedronki, nie ma kolejek a w miarę tanio możesz kupić karmę
zbeata06 napisał/a:
Wiem,że takie karmy są mało warte,ale w przypadku naszego schronu liczy się ilosć.
Beatko nie tylko u was są liczone na ilość.
Mi się podobała akcja w lecie pewnych Nowożeńców ze Słupska którzy poprosili wszystkich gości i znajomych, aby nie kupowali im kwiatów, a każdy przyniósł karmę dla psiaków i kotów. W rezultacie Słupskie schronisko wzbogaciło się o ponad 150kg karmy.
Po prostu genialne podejście młodych ludzi ...

Sjuzi 

Wysłany: 2011-01-12, 14:51   

gregory23 Zespół Szkół Integracyjnych na Deotymy. A które schroniska to Ci nie powiem bo w dzienniczku u córki napisali a ja teraz w pracy jestem.
Ale udało mi się kupić 20kg bosch-a!!! Co prawda ten najgorszy ale podobno i tak lepszy od tych supermarketowych. Zapomniałam, ze wczoraj w animalia.pl zamawiałam dla mojej kociny żarełko (tak na marginesie jak ktoś ma kota to polecam ten sklep bo ceny na prawde mają przystępne) . Zawsze czekam na dostawę kilka dni ale dziś rano zadzwoniłam i okazało się, że wszystko mają na magazynie i już mi pan kurier przywiózł :jupi:
Tak więc miałam dużo szczęścia. Dzięki za pomoc :)

troskliwa 
Ania

Mój labrador: ABI vel Bożenka
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2011-01-12, 19:16   

zooexpres ma szybkie dostawy i maja naprawde tanio

Olka. 

Mój labrador: Baddy (Badi)
Wysłany: 2012-08-03, 21:59   

ja osobiście zamawiam na stronie: www.krakvet.pl dość długo zamawiam już na tej stronie i jestem zadowolona.ceny okej,czasami są jakieś promocje,dość szybko karma przychodzi.nie mam żadnych pretensji.

godlesia 

Mój labrador: Kuga
Wysłany: 2012-08-09, 11:43   

My wczoraj pierwszy raz zamawialiśmy karmę i wybraliśmy zooexpres.pl
Sklep mieści się w Gdańsku i w dni robocze od 17 do 22 dowożą karmy na terenie Trójmiasta. Jeśli złoży się zamówienie przed 15-tą, to karmę dostarczą tego samego dnia (w Trójmieście). Poza Trójmiastem korzystają z DPD. Od 100 zł dostawa jest za darmo. Mają dużo promocji i gratisów do karm. My zamówiliśmy Eukanubę Puppy&Junior Large 15kg za 169zł z gratisem Let's Bite Sea Food. Do innych karm dodają np. smycze, obroże. Mają też swój program lojalnościowy, gdzie zebrane punkty (10zł = 3 pkt) można wymieniać na smakołyki/witaminy/akcesoria i wiele innych.

Toy 
Oleczek i Jej Pieseczek ;]

Mój labrador: Vega Sun vel Słoneczko ;]
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2012-08-22, 13:13   

My od daaaaawna już ciągle na Telekarmie, www.telekarma.pl ;] Ceny nie są kosmiczne, często promocje i różne fajne gratisy ;]

magda906 

Wysłany: 2018-04-08, 21:59   

Wydaje mi się, że najrozsądniej jest zamawiać karmę online, gdyż w sklepach internetowych jest najzwyczajniej tańsza. Jednym ze sklepów, który posiada ciekawą ofertę jest https://petinet.pl (w swojej ofercie posiada karmy dla psów różnych ras i o różnej wielkości).

Odpowiedz do tematu