Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój pies olewa mnie;/
Autor Wiadomość
deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2009-03-23, 14:26   

autre, nie puszczaj jej w takim miejscu, idźcie jeszcze dalej, a jak się nie da to gdzieś indziej, żeby nie wiem jak Cię słuchała, nie ma to wpływu na to, czy nie potnie się o ukryte w trawach szkło przecież!

troskliwa 
Ania

Mój labrador: ABI vel Bożenka
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2009-03-23, 15:34   

Cristin moim zdaniem labki sa zbyt przyciezkawe na dogo .Niestety z dzieckiem niepelnosprawnym jest cala masa pracy i niestety nie ma sie czasu na psa . podaje ci namiary na terapeute psiego dziewczyna zajmuje sie kynoterapia wlasnie we Wroclawiu

http://www.dogfield.pl/

martyna-pw 

Mój labrador: Luka
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2009-03-23, 18:51   

troskliwa napisał/a:
Cristin moim zdaniem labki sa zbyt przyciezkawe na dogo .Niestety z dzieckiem niepelnosprawnym jest cala masa pracy i niestety nie ma sie czasu na psa . podaje ci namiary na terapeute psiego dziewczyna zajmuje sie kynoterapia wlasnie we Wroclawiu

Nie do końca się zgodzę ;) Może labki nie są ideałami ale byłabym skłonna stwierdzić, iż bardziej nadają się do pracy w kynoterapii niż np. border collie ( z linku), który ze względu na ogromną energię nie daje sobie rady w ćwiczeniach statycznych. Choć z pewnością jest świetny podczas bardziej dynamicznych zajęć. Labki są bardziej uniwersalne ;)

asioleczek 
Aiduchowe stwory :)

Mój labrador: Luna i Aida
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 2009-03-24, 08:14   

Słuchajcie trochę zaczyna przerażać mnie ta dyskusja ....Najpierw napad na chłopaka, bo trzyma psa w kojcu...Nie mamy na to wpływu - to nie jego decyzja..a teraz czy labek nadaje się do dogo...NADAJE SIĘ!!! Pod warunkiem, że ma odpowiednią psychikę!!! Tak naprawdę nadaje się nawet kundelek, który jest PRZEWIDYWALNY I ZRÓWNOWAŻONY PSYCHICZNIE!!!

Co do dogoterapii we Wrocławiu..działa tam również Fundacja zajmująca się dogoterapią. Znam tych ludzi i stwierdzam, że to bardzo kompetentni pedagodzy :)

margo1040 

Mój labrador: LALA ur.19.10.2008
Wysłany: 2009-03-25, 13:19   

u mojego dziecka w osrodku w dogotrerapi biora udzial w labki i jeden goldenek i bardzo dobrze sie sprawdzaja, ech zeby moja lala byla taka spokojna ale dziecko nawet z nia nawiazalo dobry kontakt i pokazuje swoje emocje co u autystyka nie jest latwe. pozdrawiam

Mambalina 

Mój labrador: Mondo
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2009-03-25, 13:51   

Cristin444 napisał/a:
Chciałam labradora bo mam niepełnosprawne dziecko

Cristin444 napisał/a:
Ja sie kompletnie nie znam na psach

Moim zdaniem to nie są powody, żeby nie mieć psa. Każdy może kiedyś mieć psa po raz pierwszy :tak:
W takiej sytuacji nie polecam szczeniaka czy bardzo młodego psa bo jak wiemy wymagają dużo czasu i nauki.
Proponuje rozważyć adopcję psa (najlepiej wysterylizowanej suczki) w wieku "średnim".
Można trafić na fantastyczne okazje psów wychowanych w normalnych domach, z dziećmi, oddawanych z powodu choroby lub wyjazdu.

SzkolenieWataha 

Wysłany: 2018-03-19, 11:05   

owczaro napisał/a:
A możecie polecić jakieś ośrodki szkoleniowe w Poznaniu?
Bylibyśmy bardzo wdzięczni:)

Polecam nasze szkolenie:
Ośrodek szkolenia psów i przewodników psów jest położony w Borowcu pod Poznaniem. Zapraszamy!szkoleniewataha.pl

Odpowiedz do tematu