Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Biszkoptowa Gaja(Perła) - DT Klembow
Autor Wiadomość
Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2018-01-13, 22:13   Biszkoptowa Gaja(Perła) - DT Klembow

Gaja

maœć:biszkopt
rodowód: b/d
chip: brak
sterylizacja/kastracja: będzie wykonana
miejsce pobytu: DT Klembów

Informacja dla zarejestrowanych użytkowników

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, prosimy, zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi.

Szczegóły znajdziesz: tutaj

Kontakt w sprawie adopcji:

e-mail: infomaniak@labradory.info.pl

Basiunia 

Mój labrador: Max
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2018-01-13, 22:21   

Roboczo wołają na mnie Perła ale DT nada mi imię i niebawem je poznacie. Zostałam znaleziona w Radzyminie, szukano moich właścicieli, były podejrzenia, że mam właściciela ale podobno to nie on... A więc jestem bezdomna, dobra rodzina mnie przygarnela abym się nie błąkał dłużej po ulicach. Jaka jestem? Cudowna, grzeczna, słodka, kochana. Mieszkam w DT z dwoma labradora mi i trójka dzieciaków - uwielbiam wszystkich. Ładnie chodzę na smyczy a jeśli się zapomnę to delikatnie pociągne ale zaraz się poprawiam. W domku zachowuję czystość, nie niszcze, nie psocę. Niebawem odwiedzę weta aby założył mi książeczkę zdrowia i zaszczepil oraz zobaczył co z moimi stawami, bo ciężko mi wstawać i kuleje czasem. Ale jeśli wpadłam Ci w serduszko, to wysyłaj ankietę

abuleczka 

Mój labrador: Dasza
Pomogła: 81 razy
Wysłany: 2018-01-13, 23:17   

Witaj Perełko :zakochany:

Basiunia 

Wysłany: 2018-01-15, 07:28   

Gaja bo takie imię dostała w DT, od wczoraj chodziła i ciągle zajął, nie chciała jeść, spacerować. DT zabrał ją do weterynarza. Weterynarz podejrzewa babeszjoze ale z testu nic nie wyszło, więc czekamy na wyniki krwi. Podejrzenie jest też po stronie gruczołów mlekowy g z uwagi na to, że leci nich mleko. Czekamy na wyniki i prosimy trzymajcie kciuki aby to nie była babeszjoza :cry: :tuli:

krycha 

Mój labrador: Figa I (*),Bono (*) , Ayla(*), Figa, Merlin
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2018-01-15, 14:41   

a zbadana na okoliczność ciąży urojonej ?

Basiunia 

Wysłany: 2018-01-15, 20:44   

krycha napisał/a:
a zbadana na okoliczność ciąży urojonej ?

Niestety lecznica dzwoniła i wyszła babeszjoza :cry:
DT zawiózł Gaję do lecznicy,gdzie została pod kroplówką oraz wszelkie na tę chwile potrzebne leki zostały podane.Na szczęście jest to początkowe stadium i Niunia wieczorem mogła wrócić do domu,mają ją obserwować,jeśli coś by się działo-rano powtórka kroplówek,jeśli nic niepokojącego,to po południu po zastrzyki i antybiotyk. Przy odbiorze już była żywsza i pełna wigoru-nawet wenflon sobie wyjęła,wszytko na dobrej drodze-trzymajcie kciuki aby tak zostało :jupi:

krycha 

Mój labrador: Figa I (*),Bono (*) , Ayla(*), Figa, Merlin
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 2018-01-16, 17:07   

a skąd mleko w sutkach , bo z babeszką to nie ma nic wspólnego, sunia rodziła może :co?:

abuleczka 

Wysłany: 2018-01-17, 21:46   

Trzymamy kciuki mocno :tak:

abuleczka 

Wysłany: 2018-01-19, 22:34   

Jak się ma Gaja?? :co?:

Basiunia 

Wysłany: 2018-01-22, 19:07   

Gaja się ma dobrze. Była dziś u weta. Z babeszjozą-Na szczęście udało się szybko zareagować, zupełnie na początku i szybko wyleczyć.
Jeżeli chodzi o zahamowanie laktacji, to też już koniec antybiotyku i smarowideł. Ładnie się wygasza.
Dziś podałam jej tabletki na odrobaczanie, w czwartek szczepienie.
Jak na razie nie ma z nią problemów. Zaczyna jeść suchą karmę. Z kotami nie ma najmniejszego problemu - mam ich 3.
Uwielbia aportować, czasami udaje się dobrowolnie oddać, choć rzadko. Najlepsza zabawa jest z piłkami, dużymi do nogi. Dobija wszystkie stare piłki syna.
Z moimi psami się dobrze dogaduje. Trochę rozruszała Mistrala, który przy niej wariuje jakby mu odjęto lat. Jak się rozbryka i podekscytuje, to próbuje je ujeżdżać.
Zaczyna reagować na imię, na przywołanie, choć nie zawsze. Trzeba ćwiczyć, bo w lesie, czy nawet pod domem jak jest rozproszona, to brak z nią kontaktu.
Kondycję ma świetną. Jest kochana i łagodna.

Basiunia 

Wysłany: 2018-01-22, 19:09   

Basiunia 

Wysłany: 2018-01-22, 19:14   

krycha napisał/a:
a skąd mleko w sutkach , bo z babeszką to nie ma nic wspólnego, sunia rodziła może :co?:

Prawdopodobnie rodziła,stąd mleko w sutkach :(

Basiunia 

Wysłany: 2018-02-07, 22:12   

Wieści z DT:
Gaja Została wykąpana. Mimo że nie miała wcale na to ochoty,zniosła mycie rewelacyjnie. Zero zdenerwowania. Teraz za to jest puszystą, czyściutką labką. W domu początkowo bardzo sie nakręca..Nie mogła spać, położyć się. Bo a tu psy, a tu koty, oczywiście my byliśmy. Tyle się działo. Wariowała, a jak wariuje, to próbuje wszystko podgryzać w tych emocjach - kanapa, dywanik, stół, koc.... Teraz jak się już uspokoiła, to jest w porządku. Uwielbia bawić się z Mistralem. Perła jest bardzo spokojna i wycofana i nie łapią takiego fajnego kontaktu,próbuje ją i Mistrala dominować. Nadal to robi, głównie Perłę, ale w momencie gdy jest bardzo podniecona, rozkręcona i dostaje kręćka.
Z moimi psami nie odnotowałam żadnego incydentu, z kotami w sumie też. Młode się jej nadal trochę boją, za to najstarszy Fuks potrafi bezczelnie dobrać się do jej miski, nie pozwalając jej jeść.
Gajka potrzebuje kontaktu z człowiekiem, zabiega o głaskanie, uwagę. Pilnuje mnie okropnie i w domu i na spacerze. Żeby zjadła muszę stać nad nią i czekać aż skończy, bo inaczej nie ma mowy, żeby zjadła.
Od poniedziałku wydłuży się czas gdy będzie bez nas. Kończą się ferie i dzieciaki będą w szkole. Do tej pory zostawała max 4 godziny, a teraz czekają ją ok 8 godzin. Mam nadzieję, że dobrze to zniesie. Teraz nie było problemu. Tylko pilnowałam, żeby rano była na porządnym spacerze.
A i uczymy się podstawowych komend. Gaja jest jak biała kartka. Na razie zaczyna reagować na "siad".
07.02 mamy umówioną sterylizację

Basiunia 

Wysłany: 2018-02-07, 22:14   

Gaja już po zabi :jupi: egu,wszystko poszło dobrze-czekamy na wieści z DT
A tu foteczka z domku,jeszcze dzień przed zabiegiem

Basiunia 

Wysłany: 2018-02-12, 11:39   

Gaja wczoraj poznała swoich własnych czlowieków i pojechała do Domku Stałego-trzymamy kciuki za niunię :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Odpowiedz do tematu