Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy!!! Ortopeda- Chirurg w Warszawie !!!!
Autor Wiadomość
Aleksandra 

Wysłany: 2010-11-03, 19:22   Pomocy!!! Ortopeda- Chirurg w Warszawie !!!!

[b]Witam,

Mój czekoladowy labradorek ma 5,5 miesięcy. Zawsze był wesoły i pogodny, nie mieliśmy żadnych kłopotów.

Dwa tygodni temu zaczął kulać, od tej pory biegamy po weterynarzach, łącznie odwiedziliśmy już 6 specjalistów, zrobiliśmy zdjęcia stawów na Gagarina. W tej samej lecznice na Gagarina, powiedziano nam że jest to albo dysplazja stawów łokciowych albo ostyochondroza, dokładniej nic nie stwierdziły, zapłaciliśmy tam 350 zł i bez diagnozy wróciliśmy do domu.

Dalej, lekarz w lecznicy na Woli powiedział że jest, chyba, to choroba rosnących stawów i że niedługo Miśkowi (tak sie wabi mój piesek :) )to minie. Całą noc płakał, piszczał, nie chcę jeść ani pić...

Dzisiaj rano pojechaliśmy do lecznicy SGGW, przyjął nas dr Kalinowski. Stwierdzil, że jest to dysplazja bioder (a propos to już czwarta inna diagnoza za ostatni tydzień), że musimy znów zrobić zdjęcia, teraz już jakieś inne, że musimy podawać mu 400 gr jedzenia dziennie(ogólnie ma zjadać 650 g), bym wstrzymać jego wzrost i że będziemy go operować.

Wiem, że w tej lecznicy przyjmuje dr Sterna i podobnie jest świetny, ale najbliższy termin do niego dopiero za dwa tygodni, a piesek mi choruje teraz i nie wiem co mu dolega.

Mi już ręcę opadają, szczeniak się męczy, a ja nie potrafię mu pomoc....

Chciałam prosić o pomoc, czy może ktoś poradzić dobrego lekarza ortopedę w Warszawie, może miał ktoś podobną sytuację?

Będę wdzięczna za każdą pomoc. Z góry dziękuję, Ola[b]

izatemka 
Iza

Pomogła: 28 razy
Wysłany: 2010-11-03, 19:47   

Aleksandra , tak na szybko link do tematu o dysplazji http://labradory.info/viewtopic.php?t=726

magda906 

Wysłany: 2014-04-09, 09:06   

Kurcze już pewnie po czasie, ale może innym się przyda. Swietna opieka weterynaryjna jest w nowej przychodni Toris na Białołęce www.weterynarztoris.pl . Mają świetny i nowoczesny sprzęt i bardzo miłych oraz profesjonalnych weterynarzy. Tam też możesz zadbać o pieska i jego urodę. Wykąpią go, obetną pazurki i wiele innych. Ja korzystam z ich usług więc polecam.

Makaronik 

Mój labrador: Makaronik
Wysłany: 2017-10-18, 09:30   

Witam dużo czasu ale na przyszłość może przyda się innym ,moja Makunia po szczepionce Nobivac dostała takich objawów i sunką nie mogła całkowicie chodzić dostała przeciwzapalnie leki i dopiero pomogło .Poczytałam o tej szczepionce i okazuję się że skutki uboczne są między innymi zapalenie stawów.Podobnie w innych krajach ta szczepionka jest wycofana i ostrzegają przed nią.Pozdrzwiam

Odpowiedz do tematu