Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Pilnie Potrzebna pomoc!!
Autor Wiadomość
boxer87 

Wysłany: 2017-06-12, 23:06   Pilnie Potrzebna pomoc!!

Witam Wszystkich forumowiczó!
Zdecydowałem sie napisac do was o pomoc bo juz wraz z zona nie jestesmy w stanie ogarnac psa.Lablador ma 14miesiecy i od samego poczatku sa z nim problemy.Pies gryzl i zjadal wszystko co stanelu mu na drodze( ogolnie niby to normalne do pierwszego roku zycia) , sytuacja taka miala miejsce przez pierwsze 6-7 miesiecy , potem moze z miesiac bylo ok , od 8 miesiaca do teraz pies nie jest w stanie sie ogarnac.Zjada mi kamien dekoracyjny ze sciany, klapki , ramki ze zdjeciami , sofe , szafki robi dziury w scianie! .Pies nie ma niedoborow witamin, biegam z nim 45km tygodniowo i dodatkowo zona wychodzi z nim na dlugie spacery i zabawy, ma pelno zabawek i pomimo tego zwierze biega mi po chacie jak opetany z jednego kata do drugiego , nie jest w stanie usiasc na tylku na 5min!, zjada mi powoli cala chate.Kupilismy klatego w ktorej staralismy sie go zatrzymac , niestety rozwalil drzwi.Czy jest mi w stanie ktos powiedziec co jest z nim badz z nami nie tak?

Axelka 

Mój labrador: AXA, ORI
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2017-06-15, 19:07   

A jak go męczycie psychicznie? Samo bieganie i dlugie spacery nie wystarczą, mogą przynieść odwrotny skutek. Jak pracujecie z nim, jak z nauką posłuszeństwa? Do klatki trzeba psa przyzwyczaić, robiliście trening klatkowy?

Odpowiedz do tematu