Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z żabami..
Autor Wiadomość
kanon 

Mój labrador: Sara
Wysłany: 2014-07-27, 14:26   Problem z żabami..

Witam.
Mam dziwna sytuacje, moja 5.5 letnia sunia Sara, biszkoptowy labrador, zaczęła atakować żaby. Nie mam pojęcia czy dla zabawy czy denerwuje ja ze ciągle skaczą. Największym problemem jest to ze zjada te żaby.. Jaka może być przyczyna tego i jak rozwiązać ten problem? Znalazłem podobny temat na forum z 2011 roku ale teraz nie mogę go teraz odszukać :( Czasami po prostu wypuszczam psa na dwór żeby się załatwił i zauważam żabę, Sara tez spostrzega ja i żaby nie ma, nawet nie zdążę dobiec :/ Pies nie jest agresywny w stosunku do ludzi ani do zwierząt (oprócz żab). Dodam jeszcze ze Sara nie chodzi na smyczy (nauczona ale nie chodzi) z racji tego ze mieszkam na obrzeżach w domku jednorodzonym i mój pies ma bardzo duży, ogrodzony teren do biegania i zabawy.

Poniżej zdjęcie Sary z ulubiona piłką :)

donia457 

Mój labrador: Reda & Bonnie
Wysłany: 2014-07-27, 15:02   

mialam podobna sytuacje ze swoja sunią tylko,że rasy husky,polowala na jaszczurki /zaby.......zjadała przy jednym podejściu :idiot: pamietam ,że zabezbieczalismy ogrodzenie aby nie wchodziły żaby na teren dzialki

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2014-07-27, 22:42   

A wiecie, czy żaby mogą psu zaszkodzić?

bartek22 
rajan

Mój labrador: Rajan ,Ziller
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2014-07-28, 09:09   

Czy polowanie na żaby jest agresją ;)
deadend napisał/a:
A wiecie, czy żaby mogą psu zaszkodzić?
no właśnie a jak trafi się ropucha to natychmiast do weta i to całkiem powaznie .

kamil84 

Wysłany: 2014-07-28, 09:48   

Z polskich zab rzekotka jest jeszcze trująca ale rzadko można ją spotkać. Poza tym moim zdaniem zbieranie żab to nie agresja raczej podchodzi pod zbieractwo np:śmieci quupy itp. Można by spróbować pod okiem tresera dysków fischera jak problem dotyczy samych żab.

troskliwa 
Ania

Mój labrador: ABI vel Bożenka
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2014-07-28, 20:46   

Niestety moja Abi tez poluje na zaby ale ich nie zjada trzeba ja pilnowac bo lapie je w pysk i niestety rani je. Przeklenstwem jest polowanie na nornice myszy szczury wodne i az wstyd bo pare myszy zjadla poprostu je wykopuje i zjada

Konwalia99 

Wysłany: 2017-04-04, 11:59   

Mój pies ostatnio zjadł żabę i wymiotował potem i więcej tego nie je tylko wącha :)

Odpowiedz do tematu