Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Okolice Poznania,jeziora,miejsca gdzie jeżdzicie z psem,plaz
Autor Wiadomość
arnie 

Wysłany: 2011-05-29, 16:27   Okolice Poznania,jeziora,miejsca gdzie jeżdzicie z psem,plaz

Znacie jakieś takie miejsca gdzie można np.latem pojechać z psem i np.wykąpać się w jeziorze,nie mając obok siebie tłumu?
Kierskie odpada,strzeszyńskie odpada,rusałka też ze względu na tłok i wspólną kąpiel bo jeżdże tam z nim na spacery normalnie:(a mój piesek jest mocno specyficzny i kompletnie nie do utrzymania pośród ludzi na plaży.

Palinka 

Mój labrador: Moris
Wysłany: 2011-05-30, 01:00   

My jesteśmy co prawda ze Swarzędza, ale jeździmy nad jezioro Brzostek do Promna i bardzo lubimy to miejsce. Tylko z Poznania to już trochę daleko... Dzisiaj akurat byliśmy ze znajomą goldenką i były dwie rodziny z dzieciakami, ale w tygodniu często jest tak, że nie ma nikogo. Latem jeździmy o 8 rano i jesteśmy sami na plaży :) Ogólnie w tamtych rejonach jest sporo jezior - Dębiniec, Kowalskie itd. i sami musimy się tam wybrać w poszukiwaniu dzikich plaż, bo nie byłam tam ładnych parę lat.

A z labomaniakami z forum labradory.org jeździliśmy do tej pory co niedzielę nad jezioro do Kórnika, ale jak będzie ciepło to w weekend z pewnością sporo ludzi tam będzie, więc też szukamy nowej miejscówki :)

Rok temu byliśmy w Puszczy Zielonce (w rejonie Owińsk chyba) i tam było sporo jezior i fajnych plaż.

A czemu Strzeszyńskie odpada? Nie byłam tam nigdy, a ktoś od nas z forum właśnie proponował, że tam warto się wybrać z całą ekipą...

obityno 

Wysłany: 2016-10-20, 11:57   

Mam kilka swoich ulubionych miejsc, które odwiedzam z Sabą. Należą do nich Olsztyn, Inowrocław, Mazury i Kruszwica z jeziorem Gopło. Pies ma się gdzie wybiegać, a Ty wypoczniesz.

Odpowiedz do tematu