Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
ZNALEZIONO LABRADORA
Autor Wiadomość
Joanna K. 

Mój labrador: Rafi Axel Pufcia
Pomogła: 14 razy
  Wysłany: 2011-10-30, 13:18   ZNALEZIONO LABRADORA

Cytat:
znaleziono psa - samca
LABRADOR - bez tatuażu
pies nie miał na sobie obroży

Charakter psa:
silny o mocnej budowie, na smyczy karny, do suk- ok, do ludzi w tym dzieci-super. Pies ewidentnie mieszkał w domu - umie się w nim odnaleźć. Wie, ze śpi się na legowisku, kanapie. Zna podstawowe komendy.

OSOBA, która zgłosi się po psa będzie musiała udokumentować, ze pies należy do niej - w tym - podać znaki szczególne psa.
Pies musi rozpoznać właściciela.

kontakt
IWONA 605 112 881

http://www.facebook.com/e...281928071829080

Ludmilaminter 

Mój labrador: Minter
Wysłany: 2016-06-06, 23:24   

Witam czy ktoś wie jaki jest dalszy los tego pieska znalezionego w Bialobrzegach?

Dodano: 2016-06-06, 23:25
[b]Joanna K.[/b], Witam czy Pani wie gdzie jest ten piessek ?

Małgosia35 

Mój labrador: Klocek,Max
Pomogła: 96 razy
Wysłany: 2016-06-07, 01:13   

Ludmilaminter, strona na fb niedostępna ,poza tym powyższy post jest z 2011 roku (!!) ,wiec obstawiam ,że albo znalazł sie właściciel,albo pies dawno wyadoptowany.

Ludmilaminter 

Wysłany: 2016-06-07, 11:50   

[quote="Małgosia35"][b]Ludmilaminter[/b], strona na fb niedostępna ,poza tym powyższy post jest z 2011 roku (!!) ,wiec obstawiam ,że albo znalazł sie właściciel,albo pies dawno wyadoptowany.[/quote]

Wlasciciel nie znalazl sie to na pewno wiem kim byla wlascicielka jest i byla podla osobniczka a wlasciciel byl poza granicami i szuka pieska . Czy mozna jakoś ustalić czy jest w dobrych rękach czy ma rodzine a może wciaż jest do adopcji .Jeżeli stal by sie cód i byl do adopcji to dziś byl by w domku
Bardzo dziekuje za opdpowiedz

Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2016-06-07, 12:26   

Joanna K. napisał/a:
kontakt
IWONA 605 112 881

Ludmilaminter, tu jest kontakt do znalazczyni zadzwoń i dopytaj :)

Ludmilaminter 

Wysłany: 2016-06-08, 10:33   

[quote="Morfek"][quote="Joanna K."]kontakt
IWONA 605 112 881[/quote]
[b]Ludmilaminter[/b], tu jest kontakt do znalazczyni zadzwoń i dopytaj :)[/quote]

Dwonilam i pytalam powiedziano mi ze trafil do schroniska i byl pod opieką fundacji ostatnia szansa .Skontaktowalam sie z Panią Agnieszką Piotrowską jest prezesem tej fundacji która duzo obiecala pomóc w odnalezieniu pieska a w koncu nie odbiera tel ,druga Pani która tez z tej fundacji pani Ewa Wiśniewska to podziwiam ze taki czlowiek pracuje ze zwieżątkami a za razem spólczóje wszystkim zwieżątkam tak agresywnej baby i w koncu znalazlam że tu bylo też ogloszenie wiec nie poddaje sie i szukam . Prosze wszystkich kto moze coś wiedzieć o informacje

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2016-06-08, 10:53   

Wiem coś na temat tych Pań i faktycznie są trochę dziwne... Dziwię się, że nie chcą pomóc :( Natomiast często psiaki w typie idą do adopcji w Szwajcarii, bo tam mają znajomych.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

Ludmilaminter 

Wysłany: 2016-06-08, 17:18   

[quote="Agnieszka30"]Wiem coś na temat tych Pań i faktycznie są trochę dziwne... Dziwię się, że nie chcą pomóc :( Natomiast często psiaki w typie idą do adopcji w Szwajcarii, bo tam mają znajomych.[/quote]

Mam nadzieje że nie jest w zlych rekach tylko w dobrej rodzince .Dziekuje za odpowiedz
Choć jeszcze jest iskierka że bedzię można odnalęzc pieska :cry:

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Wysłany: 2016-06-08, 18:32   

Najprawdopodobniej to ten pies i jest na stronie Fundacji jako adoptowany:

http://www.psiaszansa.pl/...h-domach/timon/
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

Ludmilaminter 

Wysłany: 2016-06-08, 20:01   

[quote="Agnieszka30"]Najprawdopodobniej to ten pies i jest na stronie Fundacji jako adoptowany:

http://www.psiaszansa.pl/.../timon/[/quote]

Dziękuje bardzo, bede próbować ustalić gdzie dokladnie jest timon choć na prawde ma na imię Minter jeżeli jest to ten sam piesek jest bardzo bardzo podobny ale jedyny sposób dla upewnienia się to blizna na glówce po wycięciu kleszcza . Dziekuje bardzo za pomoc , to duża szansa że jest to ten Minter

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Wysłany: 2016-06-08, 20:58   

Ludmilaminter, a w którym roku zaginął Minter?

Małgosia35 

Wysłany: 2016-06-08, 21:14   

Pamiętam ,że ten psiak ( Timon z linka ,który podała Agnieszka) dość długo szukał nowego domu.
Ogłaszałam go kilkakrotnie , niestety bezskutecznie. Znalazł dom ,po czym po jakimś czasie wrócił z adopcji i znowu dość długo czekal na dom..

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Wysłany: 2016-06-08, 21:22   

Małgosia35 napisał/a:
Pamiętam ,że ten psiak ( Timon z linka ,który podała Agnieszka) dość długo szukał nowego domu.
Ogłaszałam go kilkakrotnie , niestety bezskutecznie. Znalazł dom ,po czym po jakimś czasie wrócił z adopcji i znowu dość długo czekal na dom..

No właśnie ja też go kojarzę, bo akurat FOS obserwowałam jakiś czas też...

Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Pomogła: 30 razy
Wysłany: 2016-06-09, 07:41   

To o tego psiaka chodzi?
http://labradory.info/vie...der=asc&start=0

Małgosia35 

Wysłany: 2016-06-09, 22:58   

Tak,to ten