Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Richie - problemy,wady
Autor Wiadomość
bartek46op 

Mój labrador: Richie
Wysłany: 2009-11-08, 15:32   

Twoj pies tez to ma i mial powiazanie z gorska fantazja, matka mojego psa tez ma powiazanie z gorska fantazja... moze tutaj tkwi problem?

[ Dodano: 2009-11-09, 22:28 ]
Odpowiedź dr Mederskiego (polecony na forum molosy - radiolog, ortopeda)
Cytat:
Dzień dobry,
na podstawie tych zdjęć niewiele mogę powiedzieć gdyż są przeeksponowane . Zdjęcia kończyn- prawej są dla mnie podejrzane. Proszę spróbować u dr Derkowskiego w klinice Arka lub w Katowicach u dr Gierka. Wiem ,że ci lekarze zajmuja się chirurgią więc może będą mogli Panu pomóc. W razie kłopotów mogę zaprosić Pana do Grudziadza wtedy przebadam psa i wszystko wyjaśnię .
Pozdrawiam Jacek Mederski

Arke mam rzut beretem :)

[ Dodano: 2009-11-09, 22:53 ]
Wie ktos moze/domysla sie co mial na mysli mowiac "przeeksponowane"? :|

[ Dodano: 2009-11-10, 14:26 ]
Cytat:
Do podjęcia decyzji potrzebne są porównawcze zdjęcia
obu kończyn w kilku projekcjach i dokładne badanie
kliniczne.
Koszty wizyty z badaniami to 200-350 PLN.
Koszty ewentualnego zabiegu 1000-1700 PLN.
Proszę o umówienie wizyty w recepcji: 12.6588365
Z poważaniem
Piotr Derkowski

i znowu rtg :/

[ Dodano: 2016-03-30, 18:44 ]
Od mojego ostatniego postu minelo pare lat.. podczas porzadkow na mailu odznalazlem zapisy z forum z tamtych lat.. Mimo swoich wad Richie odkad jest z nami jest bezproblemowym psem - oprocz regularnego czyszczenia uszu nie dzieje sie NIC :) od ostatniego postu zyje na karmie Koebers + Dolfos Arthrofos Forte w proszku na stawy pozwolily na szczesliwe zycie pomimo czarnych scenariuszy weterynarzy.

Aktualne zdjecia:

Basiunia 

Mój labrador: Max
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2016-04-17, 12:10   

Witajcie,po dłuugiej przerwie.Miło,ze wracacie do Nas.Troszkę przeczytałam temat ale nie będę się wypowiadać,gdyż najważniejsze,że wspaniale,że Richie miewa się dobrze i prócz ucholi nic mu nie dolega :tuli: Piszcie co u Was i dawajcie dużo fotek chłopaka ;)

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Pomogła: 21 razy
Wysłany: 2016-04-17, 12:16   

Witajcie, po tylu latach wiele się zmieniło na forum, ale nadal żyje i nadal pomagamy :wachluje:
Koebers to karma o której nie wiele słychać, ale chyba Richie jest zadowolony z żarełka :P
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

Odpowiedz do tematu