Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygarnę/kupię psiaka!
Autor Wiadomość
labradorowe 

Wysłany: 2014-09-30, 11:12   Przygarnę/kupię psiaka!

Nie jestem pewna czy labradory.info to dobre miejsce do tego typu ogłoszeń, bardzo przepraszam jeśli wybrałam złą stronę. Aczkolwiek! poszukuję dla siebie i rodzinki psiaka tej rasy (bądź mixa). Raczej chodzi mi o szczeniaka/młodziaka, ale starsze osobniki również wchodzą w grę. Jestem z Wałbrzycha, zwierzę niestety musi znajdować się w okolicach, ponieważ nie mam zbyt dużego wyboru w związku z komunikacją. Gdyby znalazła się taka oferta bardzo byłabym wdzięczna za pozostawienie niżej e-mailu, numeru GG. Oczywiście kwota jest do ustalenia!

Morfek 
Agnieszka

Mój labrador: Jaffa
Wysłany: 2014-09-30, 17:31   

Na tym forum nie kupuje sie Labradorów, można zaadoptować, po przejściu wizyty przedadopcyjnej.

cc704 
Barbara

Mój labrador: Figa [CZARNA], Barbi[chodsky pes]
Wysłany: 2014-10-01, 14:42   

Nie mogłabyś samodzielnie przeszukać działu o psach w potrzebie? Jest taki na tym forum.

Agnieszka30 
Labradory.info FB

Mój labrador: Czesio
Wysłany: 2014-10-02, 06:31   

labradorowe, do adopcji jest pełno i tą pełni polecamy. Za darmo, jeśli oczywiście wszystkie formalności będą ok :)
Na forum jest dział Labradory w potrzebie, tam znajdziesz tyle bid do adopcji, że głowa boli :(
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą - twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój - wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie."

Odpowiedz do tematu