Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Wesoła Łapka - szkoła przyjaciół psów w Rudzie Śląskiej
Autor Wiadomość
Basia i Barni 

Mój labrador: Sasza, Iwan i Barni
Pomogła: 56 razy
Wysłany: 2012-12-03, 18:01   

Dzisiaj przetestuję na przedszkolu dla szczeniaków nowy mój projekt kostke z trzema wejściami, szeleszczącymi, ciasnymi i frędzlowatymi, zobaczym,y co szczeniaki na to, Saszy się spodobało :)

Oraz nowy namiocik z szeleszczącym wkładem :D

Basia i Barni 

Wysłany: 2013-01-07, 11:15   

Ktoś dołączy? Psy adoptowane z schroniska dostają 50 zł rabatu na szkolenie. Psy adoptowane z programu Lira 150 zł .
ZApraszam jutro ruszamy z nowym kursem :-) http://www.wesolalapka.pl/miejscowosci/ruda-slaska

Ania i Bartek 

Mój labrador: Nala
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2013-01-19, 23:03   

My zapisaliśmy się na szkolenie PTP ale w Bydzi, od 2 lutego - jestem strasznie podekscytowana. :)

PS. Foty z przedszkola wymiatają! :zakochany:

Basia i Barni 

Wysłany: 2013-02-15, 10:08   

Jutro idziemy w pola w Rudzie Śłąskiej, tam gdzie zawsze obok basenu krytego, ul. Chryzantem 10 o godzinie 12.00 zbiórka, zapraszam

Basia i Barni 

Wysłany: 2013-05-27, 11:34   

Drodzy kursanci, właściciele psów- planuję kolejny spacer, przy ulicy Chryzantem 10 obok basenu krytego, w Rudzie Śląskiej. Na dworze zaczyna się robić piękna pogoda, a z psami trzeba wyjść, więc dlaczego nie spotkać się ponownie w gronie psiarzy i miło spędzić sobotnie popołudnie? Poza integracyjno-socjalizacyjnym spacerem planuję mini zawody dla duetów pies- człowiek . Na miejscu będzie przygotowany tor, który będzie wyznaczać obszar w którym można się poruszać z psem. Po drodze będą do wykonania dwa zadania, przejście przez duży i krótki tunel, oraz skok przez przeszkodę, które będą przez Was wymagały zachęcenia oraz pobudzenia swojego psa do takiego stopnia, żeby Wasz pupil zechciał z przyjemnością wykonać te czynności. Po wykonaniu tych dwóch zadań ponownie wraca się na wyznaczony tor i biegiem wraca się na metę. Gdzie tkwi haczyk? Całe zadanie mimo pojawiających się dookoła rozproszeń pokonujemy bez smyczy Mamy do dyspozycji wszystkie możliwe sposoby, od tych co nauczyliście się na kursie, po łapówki oraz wszystko co sprawi, że Wasz pies będzie za Wami chodził wpatrzony jak w obrazek, wykona wszystkie zadania i nie ucieknie spoza wyznaczonego terenu. Ważny jest czas, który będę naliczać- oczywiście dla pierwszych trzech duetów czekają nagrody ! Jakie już wkrótce się dowiecie
Udział nie jest obowiązkowy, ale warto nabrać dystansu do siebie i zabawić się, bo nie ma nic lepszego do zbudowania świetnej relacji z psem niżeli wspólnie spędzony czas oraz uśmiechnięty pysk- oczywiście naszego psa

Oto jak wyglądać będzie plan :

ZApraszam Wszystkich, gdyby ktoś chciał przyjść pospacerować i pobawić się proszę napisać na maila barbaraklasik@wesolalapka.pl
Barbara Klasik

PS: JEdną z nagród jaką będzie można wygrać jest Dysk

Basia i Barni 

Wysłany: 2013-09-12, 09:34   

Zapraszam wszystkich na darmowe przedszkole dla szczeniaków dnia 26 wrzesień godzina 17:00, wszystkie psy do 4 miesiąca życia, zrezygnowałam z wynagrodzenia, jednak po każdych zajęciach prosić będę o dobrowolne wpłaty na pomoc dla tego chłopca https://www.facebook.com/#!/DawidekSpalek?fref=ts
Zapisy tutaj:
http://www.wesolalapka.pl/miejscowosci/ruda-slaska

Barbara Klasik

[ Dodano: 2013-09-24, 12:47 ]

[ Dodano: 2013-10-19, 20:19 ]
Dzisiaj, w Rudzie Śląskiej odbył się spacerek integracyjny połączony z zawodami na najlepsza parę tropiącą.
Pogoda wymarzona, ekipa wymarzona, atmosfera wymarzona niech żałują ci co się zastanawiali, czy przyjść. Za zadanie uczestnicy mieli podbiec do zaznaczonych miejsc, wskazać psu miskę z jedzeniem, ściągnąć wstążkę i wrócić ile sił w nogach do mety.
Dziękuję Wszystkim za przybycie, Marzenie  i Argo za pomoc techniczną, Antea  i Bono , Dominice z Ziomalem za zdjęcia, reszcie ekipy za liczne przybycie .

Wyniki:

Pierwsze miejsce dla Pary: Marceli i Tayga czas: 0:40 sek.
Drugie miejsce dla Pary: Magdalena i Allegra czas: 0:50 sek.
Trzecie miejsce dla Pary : Przemek  i Jackie czas: 1:03 sek.
Czwarte miejsce dla pary: Sonia  i Jasper czas: 1:06 sek.

Oraz pare zdjęć spotkania :

[ Dodano: 2013-10-19, 20:19 ]

[ Dodano: 2013-11-12, 12:52 ]
PRZYPOMINAM ! To już DZIŚ 12 listopad 2013 - Zapraszam ze szczeniorami na ciasto urodzinowe i napoje ;-) Będzie cieplutko, przyjemnie i urodzinowo :-) NA zajęcia czekają już 4 szczeniory :-) ZAPISY ! http://www.wesolalapka.pl/miejscowosci/ruda-slaska

Barbara Klasik

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2014-01-11, 10:02   

Basiu, czy niezbędnym narzędziem pracy w Wesołej łapce jest kliker? Bo widzę że jest oddział w Rzeszowie, ale nie nie chcę klikera, musiałabym go w zębach nosić :pada: a szkolenie przy ZKwP było PRAWIE ok, trzy istotne sprawy mi nie pasowały tam.

Basia i Barni 

Wysłany: 2014-01-11, 16:10   

deadend, u mnie jak ktoś nie chce pracować z klikerem to nie musi, aczkolwiek kliker to fajne narzędzie do precyzyjnego zaznaczania zachowania. Myśle, że Slawek bić nie będzie ;-)

deadend 

Mój labrador: Riko, Mały
Pomogła: 29 razy
Wysłany: 2014-01-12, 09:45   

Dziękuję Ci za odpowiedź :) to dobrze, że jest wybór z tym klikerkiem, i że w Rzeszowie oddział jest, to też dla mnie niespodzianka. Będę się do nich dobijać, kiedy przyjdzie czas, na razie orientacyjnie pytam. 8)

Odpowiedz do tematu