Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciężkie dni.
Autor Wiadomość
b-e-a-t-a 
b-e-a-t-a

Mój labrador: Tanagra
Wysłany: 2006-05-11, 16:24   

marley, a to przepraszam myslalam ze te zaproszenia do ogladania to byly dla mnie,

marley 

Mój labrador: Marley&Spike[']
Pomogła: 13 razy
Wysłany: 2006-05-11, 16:32   

b-e-a-t-a napisał/a:
marley, a to przepraszam myslalam ze te zaproszenia do ogladania to byly dla mnie,

he he he to każdemu sie wyświetla :jupi:

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Mój labrador: Bazyl
Wysłany: 2006-05-11, 16:43   

marley napisał/a:
a może ktoś mógłby z wami jeździć na nowe mieszkanie i pilnować Bazylka aby wam nie przeszkadzał ale aby uczestniczył w tym wszystkim, chociaż od czasu do czasu

Jak tylko możemy, to jedziemy dwoma samochodami i pomaga nam Bazylek. Ale niestety nie zawsze da radę... No wyczochraliśmy się troche na podłodze i jakoś tak atmosfera się poprawiła...

Samba 

Mój labrador: SAMBA
Pomogła: 26 razy
Wysłany: 2006-05-11, 16:55   

nothingman, pochowac na maksa wszystkie rzeczy, ktore moglby wszamac. I przetrzymac te dwa tygodnie, miziajac na maksa :)
Zauwazylam, ze przy labradorze najskuteczniejsza metoda unikania konfliktow, jest eliminowanie ich przyczyn ;)
Bajzel jest przerazony tym, co sie dzieje, nie nauczysz go teraz niczego. Jest w za duzym stresie.

DelfjusPlooto 

Mój labrador: PLUTO
Pomogła: 40 razy
Wysłany: 2006-05-11, 17:01   

moim zdaniem jest w stresie ktory minie. Pluto tez nie wiedzial o co chodzi gdy znikały nasze rzeczy a on zostawał sam w pustych katach, ale jak pierwszy raz wszedł do mieszkania w Olsztynie to nie mógł sobie znaleźć miejsca wszystko musiał obwąchać i niektóre rzeczy pogryźć :| teraz jest ok chyba zrozumiał ze ma dwa domy i w jednym i w drugim czuje sie świetnie

Murphy 
SPARK OF LIFE FCI

Mój labrador: Kody i Lessi
Pomogła: 54 razy
Wysłany: 2006-05-11, 17:08   

marley napisał/a:
nie zwracanie uwagi na jego wybryki

Chodziło mi o to zeby po jakims wybryku ignorować Bazylka, zero mówienia do niego , zero miziania itp. Bazylek jest ale nikt go nie widzi ;)

Dominika 
Domi

Mój labrador: Demi :)
Wysłany: 2006-05-11, 18:09   

nothingman czy ja cie przypadkiem nie mam na gronie w liscie znajomych?? :ups:

jak Bazylek jest po przejsciach to chyba nie ma co sie dziwic ze sie obawia...moim zdnaiem powinniscie robic wszystko aby okazac mu milosc zeby czul sie pewniej :)

nothingman 
sjuzer = Suse User.

Mój labrador: Bazyl
Wysłany: 2006-05-11, 18:10   

Dominika napisał/a:
nothingman czy ja cie przypadkiem nie mam na gronie w liscie znajomych??

Masz.

Coby oftopa nie było - Bazyl po spacerze i tarmoszeniu śpi. Jakiś spokojniejszy.

Ndal 

Pomogła: 86 razy
Wysłany: 2006-05-11, 18:15   

Atena jest nerwowa zasze kiedy pakuje jakiekolwiek torby mimo że jeździ ze mną pilnuje mnie - pilnuje torby - i w ogóle staram się czas kiedy sie pakujemy ze wzgledu na jej nerwy ograniczać do zera - nie wiem - takie wynoszenie "chałupy" po kawałku chyba by było dla niej okropne

diler 

Mój labrador: DILER
Pomogła: 39 razy
Wysłany: 2006-05-11, 20:04   

U mnie wręcz przeciwnie! Diler uwielbia gdy pakuje jego, dwoje rzeczy. Może dlatego że robie to zwykle przed wystawą, dłuższym spacere czy wyjściem na szkolenie ;)
Jednak gdy wychodzę do szkoły pakuje się w swoim pokoju gdzie mnie nie widzi

dzidzia 
&Bandi i Fox

Mój labrador: Bandi (labrador) i Fox (nie labrador:)
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 2006-05-11, 22:46   

Bandi tez jak widzi ze pakuje wieksze torby to odrazu strasznie sie cieszy bo wie ze to oznacza conajmniej kilka dni w jakims super miejscu - nad woda czy w lesie, ma taka manie ze zawsze przynosi w mordzie swoj kocyk i kladzie na torbie :)

a rano jak wychodze na uczelnie no to kladzie sie w kacie w korytarzu i jest obrazony, bo wie ze wychodze i go nie zabieram

Monka 

Mój labrador: Goofy
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2006-05-12, 08:18   

dzidzia napisał/a:
ma taka manie ze zawsze przynosi w mordzie swoj kocyk i kladzie na torbie

a u nas Goofy włazi do torby,którą pakujemy, żeby go przypadkiem nie zapomnieć, ale się też cieszy, że zaraz gdzieś pojedzie nad wodę albo do lasu i pilnuje samochodu przed wyjazdem (żebyśmy go aby na pewno zabrali ze sobą...) =)

Murphy 
SPARK OF LIFE FCI

Mój labrador: Kody i Lessi
Pomogła: 54 razy
Wysłany: 2006-05-12, 08:28   

Monka napisał/a:
a u nas Goofy włazi do torby,którą pakujemy, żeby go przypadkiem nie zapomnieć, ale się też cieszy, że zaraz gdzieś pojedzie nad wodę albo do lasu i pilnuje samochodu przed wyjazdem (żebyśmy go aby na pewno zabrali ze sobą...)

A to spryciarz :*
Offik: Monka nowy avatarek jest słodki :*

Monka 

Mój labrador: Goofy
Pomogła: 22 razy
Wysłany: 2006-05-12, 09:10   

Murphy napisał/a:
Offik: Monka nowy avatarek jest słodki

dziękuję (zdjęcie Goofowego jęzora zrobił munio77)
=)

nitro 

Mój labrador: Gaja
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2006-05-12, 11:52   

do nas Gaja też trafiła jako już większy psiak (większy niż mniejszy :) z domu z ogrodem - gdzie nie wolno jej było np. wychodzić do ogrodu, bo np. rozkopie rabatki....
więc jak do nas trafiła , gdzie od początku była miziana, całowana, drapana po krzyżu (ona tego chyba wogóle nie znała), a ma taki potencjał energetyczny, że gryzła wszystko w zasięgu pyska, a karanie i pokrzykiwanie jeszcze to wzmagało. Dopiero jak zaczeliśmy eliminować możliwości (hi,hi - buty wisiały na wieszakach), i mimo, że krew wrzała - czule tuliliśmy, ze taka biedna była i przestała, i może leżeć na wierzchu - no chyba,że się cieszy to nosi papcie w pysku.
A ostatnio po zbesztaniu suni zeżarła moje "wyjątkowe" okulary choć były dla niej trudno dostępne....
Ja wiem, że to trudne, ale mimo niszczycielskich zapędów Bazyla okazuj mu wyrozumiałość dla jego emocji, a jak zobaczy, że jest z Wami w nowym miejscu i nic mu nie grozi to będzie was uwielbiał jeszcze bardziej (jeśli to możliwe)
Życze szybkiego pozytywnego Finału (matury też :)

Odpowiedz do tematu