Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Doggi gra o hodowli psów
Autor Wiadomość
Marzka95 

Mój labrador: Rozi
  Wysłany: 2013-11-10, 14:42   Doggi gra o hodowli psów

Hej!
Od jakiegoś czasu gram w grę na internecie doggi game, a nie znalazłam tutaj tematu o niej więc zakładam. Tutaj link do gry Doggi-Game. Serdecznie zapraszam do wejścia w świat tej świetnej, wciągającej gry. Jeżeli ktoś chce niech przy rejestracji w polu gracz polecający wpisze Marzka :) (Bardzo dziękuję). Serdecznie polecam. Według mnie gra jest bardzo fajna i przyjemnie się gra. Jest dużo zadań do zaliczenia by podnieść swoją rangę w grze. Na początku nie ma labków do wybrania, ale przy osiągnięciu drugiej rangi można kupić oraz jest mnóstwo innych ras do kupienia i wciąż są tworzone nowe. Przy osiągnięciu czwartej rangi można utworzyć zarejestrowaną w Związku Kynologicznym hodowlę. Wszystkich rang jest 5 ostatnią bardzo trudno zdobyć, tylko kilka graczy ją posiada (ja mam czwartą).
Przy okazji mam taki pomysł aby każdy kto się zarejestruje niech wpisze tu nick i dodamy siebie do przyjaciół :razz: . Będziemy sobie również pomagać gdyby ktoś miał problem z podnoszeniem rangi lub inny. Służę pomocą.

Z góry dziękuję za pomoc jeżeli zaznaczycie że poleciłam :wachluje:
Pozdrawiam I Zapraszam Marzena

Odpowiedz do tematu