Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy zacząć podawać preparaty z chondroityną na stawy
Autor Wiadomość
Justyna86 
Początkujący Labradoromaniak

Mój labrador: Dexter
Wysłany: 2013-05-10, 21:01   Kiedy zacząć podawać preparaty z chondroityną na stawy

Cześć,
mój Dex ma 4,5 mca. Dwa dni temu kupiłam mu Osteoarthristop na stawy zawierający: glukozaminę, chondroitynę i wit.c Teraz zaczęłam się zastanawiać czy to dobry moment na początek podawania mu tego. Nie jest za mały na suplementy? A może wręcz przeciwnie? Bo przecież największy wzrost jest chyba od 2 do 5 mca (przynajmniej Dexter przybierał na wadze 4kg miesięcznie, teraz wg tabel powinien już przybierać mniej)
Czy wy podajecie swoim labkom takie preparaty? I jeśli tak to kiedy zaczęliście?

Ania i Bartek 

Mój labrador: Nala
Pomogła: 9 razy
Wysłany: 2013-05-10, 22:12   

Zdecydowanie dobry moment. Nasza Nala wcześniej wcinała Arthrovet, teraz Arthrofos, to jest w sumie to samo. Podajemy jej od trzeciego miesiąca życia. Z racji stwierdzonej dysplazji wet zalecił podawać stale. Preparat na stawy jest bardzo ważny przede wszystkim w okresie wzrostu, więc bardzo dobrze, że podajesz. Co do wagi to chyba każdy psiak nieco inaczej przybiera. Jeśli dostaje tyle karmy ile zaleca tabelka, to nie powinno być problemu. Pozdrowienia! :)

Odpowiedz do tematu