Forum Album Sklep
FAQFAQ  Mapa GoogleMapa Google  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Smaczaki - przysmaki dla psa Pomagam.pl - Pomagamy w potrzebie Zwierzakowo - Internetowy Sklep Zoologiczny Labradory - na dobre stawy

Poprzedni temat «» Następny temat
prosze o pomoc wymioty
Autor Wiadomość
nievinna 

Mój labrador: Bax
Wysłany: 2013-01-15, 12:33   prosze o pomoc wymioty

Witam mam problem o tuz moj piesz wczoraj polknal tabletke przciwbolowa szybko podalam mu sol aby zwymiotowal nie mialam wody utlenionej w miedzy czasie zadzonilam do polski do jakies kliniki ktora miala ostry dyżur pani maz podal nazwe tabletki sklad powiedziala ze nic mu nie powinno byc kazala podac mu smekte lub siemie lnienie ani tego anie tego w domu nie mialam znajomi tez nie zadzonilam ponownie do kliniki kazal mu podac lyzeczke miodu zjadl bylo ok nad ranem zaczl wymiotowac zjadl swoja karem i minelo 30 minut i znow oddal cale jedzenie od 8 rano co jakis czas wymiotuje zolcia co napije sie wody minie 20-15 minut i wymiotuje troszke sie martwie bo to dlugo sie ciagnie on jest spokojny proboje spac spokojnie ale szuka sobie miejsca w domu ... niestety nie mieszka w polsce aby isc kupic siemie lniane nie ma go w polskim sklepie nie wiem czy mu podac cos do jedzenia lekkiego czy zostawic o go przglodzic prosze was o pomoc doradzcie cos ...pies ma 4 lata i 3 miesiace.

Enzo 

Mój labrador: ENZO Lualaba i Pola (Betty Anpi Buffyland)
Wysłany: 2013-01-15, 17:59   

Myślę, że leczenie mu bardziej "zaszkodziło" niż sama tabletka. Troszkę diety i powinno być OK.
Barbara Borzymowska

nievinna 

Mój labrador: Bax
Wysłany: 2013-01-15, 21:14   

Enzo napisał/a:
Myślę, że leczenie mu bardziej "zaszkodziło" niż sama tabletka. Troszkę diety i powinno być OK.

o tak z tym sie zgodze na szczescie jest juz ok dostal siemie lnianie troszke kurczaczka gotowanego i jest ok juz od godziny po podnaiu siemienia bylo ok ...

sol bardzo podraznila go

Odpowiedz do tematu